Neler Yeni

Bilgi sayarımda chrome da bir süre takıldıktan sonr pc kapanması sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ahmet fuat şahbaz
arkadaşlar sistemim ryzen 5 3600x li 2060 lı orta üst seviye bir fiyat performans sistemi. Oyun vs. gibi aktiviteler de sorun yaşamıyorum ama chrome da youtube vb. işlemlerde inceden takılmaya başlayıp kulaklıktan duyulabilen robotik bir ses çıkarıp kapanıyor. Aynı sorun ile karşılaşıp çözebilen varsa nasıl çözdüğünü tahmin ve çözüm önerileri olan varsa da çözüm önerilerini bekliyorum

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,180
İsim
Mustafa Enes Bulut
arkadaşlar sistemim ryzen 5 3600x li 2060 lı orta üst seviye bir fiyat performans sistemi. Oyun vs. gibi aktiviteler de sorun yaşamıyorum ama chrome da youtube vb. işlemlerde inceden takılmaya başlayıp kulaklıktan duyulabilen robotik bir ses çıkarıp kapanıyor. Aynı sorun ile karşılaşıp çözebilen varsa nasıl çözdüğünü tahmin ve çözüm önerileri olan varsa da çözüm önerilerini bekliyorum
Pc yı nereden aldın yani öyle bir soryn var ise ordan almayalım

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,180
İsim
Mustafa Enes Bulut
İşlemci ile ilgili olabilir chorme fln önbellek kullanan uygulamalar ama ben tam olarak met bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ahmet fuat şahbaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bazı sitelerde daha sık oluyor muhtemelen şu sitelerin arayüzlerinde widgett tarzı şeyler oluyor o zamanalrda bir sıkıntı oluyor örneğin bynogame de falan giriyorum işimi halletcem direkt kapancak gibi oluyor ama şu ana değin u forumda kapanmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ahmet fuat şahbaz
bütün bileşenleri çıkarıp titizlikle taktım geri sorunun ya bileşenlerin iç aksamında bir problemden yada yazılımsal bir sorundan kaynaklandığı kanaatindeyim ama bu garanti işlerine girmeden önce kendim çözebilir miyim diye uğraşmak istedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,219
Üyeler
142,873
Son üye
alperxxxx
Top Bottom