Neler Yeni

bilgisayar 5 6 saat kapalı kaldığında windows ekranı gelmiyor

PsikoBos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet faik
merabalar öncelikle ben yeni bir pc aldım iyi kötü ama 3. haftada bir sorunla karşılaştım sorunda denebilirse tabi ben geceleri pc yi kaparım yatarıım sabah kalktıgımda açtıgımda pc yi ilk power tuşuna basışımda anakart logosu fln geliyo fakat windows ekranı gelmeden siyah ekranda kalıyor sonra reset tuşuna basıyorum bu sefer windows geliyor sıkıntısız çalışıyor fakat dediğim gibi ilk açılışta gelmiyor mesela kapatayım şimdi bi 10 dk bekleyim sonra geri açayım bu sefer çalışır windwos gelir ama böyle biraz kapalı kaldıktan sonra oluyor bu sorun 5 6 saat gibi uzun bir süre . facebookda gruplara sordum format at düzelir dediler dosya eksikliği fln olmuştur dediler format attım dün , bugün tekrar aynısı oldu ilerde daha kötü sorunlar çıkartır diye korkuyorum sizce bunun nedeni nedir nası çözerim ?

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
merabalar öncelikle ben yeni bir PC aldım iyi kötü ama 3. haftada bir sorunla karşılaştım sorunda denebilirse tabi ben geceleri PC yi kaparım yatarıım sabah kalktıgımda açtıgımda PC yi ilk power tuşuna basışımda anakart logosu fln geliyo fakat windows ekranı gelmeden siyah ekranda kalıyor sonra reset tuşuna basıyorum bu sefer windows geliyor sıkıntısız çalışıyor fakat dediğim gibi ilk açılışta gelmiyor mesela kapatayım şimdi bi 10 dk bekleyim sonra geri açayım bu sefer çalışır windwos gelir ama böyle biraz kapalı kaldıktan sonra oluyor bu sorun 5 6 saat gibi uzun bir süre . facebookda gruplara sordum format at düzelir dediler dosya eksikliği fln olmuştur dediler format attım dün , bugün tekrar aynısı oldu ilerde daha kötü sorunlar çıkartır diye korkuyorum sizce bunun nedeni nedir nası çözerim ?
Korkma bir ara bende de oluyordu bu sorun. Power tuşuna basardım anakart logosu gelirdi siyah bir ekran gelirdi sonra bilgisayar açılırdı. Zaman içinde düzeldi benimki. 5 6 saat uzun süre değil bilgisayarın kapalı kalması için. Ben yeri geliyor 15 gün kapalı bırakıyorum.

PsikoBos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet faik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende bilgisaayar siyah ekranda kalıyor windows gelmiyor reset tuşuna bastıktan sonra düzeliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Metehan Büyükada
aslında çözmedim ama sorunun kaynağını öğrendim sorunun kaynağı monitörmüş bilgisayarda bir sıkıntı yok
Monitörle ilgili demişsiniz. Eski monitörünüzde dönüştürücümü kullanıyordunuz acaba aynı sorun bendede var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,175
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom