Neler Yeni

Bilgisayar açılırken kapanıp tekrar açılıyor

tunahanb3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tunahan Biçer

Yukarıdaki videolarda da görüldüğü üzere kasaya güç verdiğimde fanlar dönmeye başlıyor ve birkaç saniye içerisinde kasadan yoğun bir fan sesi geliyor(kasa fanları son devirde dönmesine rağmen) sonrasında fanlar durup tekrar dönmeye başlıyor ve sistem açılıyor. Sistem açıldıktan sonraki kullanımda hiçbir sorun yok ama açılırken böyle oluyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
-Sistemi kurarken önce bios güncellemesi yapıp sonrasında windows kurdum. Biostan sadece xmp ve cpb ayarı yaptım.
-İmzamdaki sistemi kullanıyorum

Recep_Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,362
İsim
Recep

Yukarıdaki videolarda da görüldüğü üzere kasaya güç verdiğimde fanlar dönmeye başlıyor ve birkaç saniye içerisinde kasadan yoğun bir fan sesi geliyor(kasa fanları son devirde dönmesine rağmen) sonrasında fanlar durup tekrar dönmeye başlıyor ve sistem açılıyor. Sistem açıldıktan sonraki kullanımda hiçbir sorun yok ama açılırken böyle oluyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
-Sistemi kurarken önce bios güncellemesi yapıp sonrasında windows kurdum. Biostan sadece xmp ve cpb ayarı yaptım.
Sorun yok bence gayet normal

tunahanb3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tunahan Biçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,658
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri

kanka normalde öyle değilmi zaten benim pc de öyle ilk açılışta laptop bu arada 6 yıllık fan dönüyo win açılışında siyah yerde duruyo fanlar sonra geri çalışıyolar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,803
Üyeler
152,332
Son üye
melih444
Top Bottom