Neler Yeni

Çözüldü✓ Bilgisayarım açılmıyor.

deadfellow

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Ne saçmalamissiniz yorumlarda boyle ya. Anakarttaki bios pilini çıkart 5 dakka bekle sonra geri tak pc in açılacak

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Temizlik değil zaten :) Sarı kısımlar zarar görür veya temazsizlik sonucu kararma yapar .
Dediklerinizi denedim ancak sorun hala aynı. Birde normalde klavyenin ışıkları yanardı. Onların yanmadığını fark ettim.

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yahya batu bakaray
Bugün yanıt geldi goturdugum yerden sorunum anakartta değil ekran kartimdanmis bu zamanda çok kötü oldu sorunun ekran kartında olmadı umarım senin sorunun farklı bir parçadadır

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Bugün yanıt geldi goturdugum yerden sorunum anakartta değil ekran kartimdanmis bu zamanda çok kötü oldu sorunun ekran kartında olmadı umarım senin sorunun farklı bir parçadadır
BIOS pilini çıkardım. Ekran kartı ve RAM'leri çıkardım. Hepsinin sarı kısımlarını silgiyle sildim ve yerlerine geri taktım. Kabloların hepsini kontrol ettim ve sonunda sistemi çalıştırmayı başarabildim. Hepinize yardımları için teşekkür ederim.

deadfellow

80+ Silver
En İyi Cevap
3
BIOS pilini çıkardım. Ekran kartı ve RAM'leri çıkardım. Hepsinin sarı kısımlarını silgiyle sildim ve yerlerine geri taktım. Kabloların hepsini kontrol ettim ve sonunda sistemi çalıştırmayı başarabildim. Hepinize yardımları için teşekkür ederim.
silgiyle silmen gerekmıyordu bios pilini cıkarıp takman yeterliydi :D forumdaki coğu kişi bilgisi olmadıgı halde salladıgı icin o kadar şeyle uğraştın

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
silgiyle silmen gerekmıyordu bios pilini cıkarıp takman yeterliydi :D forumdaki coğu kişi bilgisi olmadıgı halde salladıgı icin o kadar şeyle uğraştın
Olsun hocam şimdiye kadar hiç silmemiştim.

Top Bottom