Neler Yeni

Bilgisayar çalışıyo ama görüntü yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Yasin kıvanç
Tüm sistemi kapat hocam. PSU kablosunu çıkar. Kasanın üstünde USB bellek vb. hiçbir şey takılı olmasın. Ondan sonra kasanın kapağını aç. RAM'leri ve ekran kartını çıkar. JBAT1 yazan 2 pinli yere tornavida yardımıyla 2 pine aynı anda 5-10 saniye değdir hocam. Ondan sonra RAM'lerden sadece bir tanesini fotoğrafta işaretlediğim A2'ye tak hocam. Ondan sonra ekran kartını da takıp sistemi çalıştır.Alıntıyı görüntüle
Tşk cevabın için .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tüm sistemi kapat hocam. PSU kablosunu çıkar. Kasanın üstünde USB bellek vb. hiçbir şey takılı olmasın. Ondan sonra kasanın kapağını aç. RAM'leri ve ekran kartını çıkar. JBAT1 yazan 2 pinli yere tornavida yardımıyla 2 pine aynı anda 5-10 saniye değdir hocam. Ondan sonra RAM'lerden sadece bir tanesini fotoğrafta işaretlediğim A2'ye tak hocam. Ondan sonra ekran kartını da takıp sistemi çalıştır.Alıntıyı görüntüle
Tşk cevabın için
Sorun neyden olabilir sence .ssd sanmıyorum.ekran kartıda iyidi sorunusuzdu pc normal çalışırlen iyi gözüküyodu .parçalar performanlıydı .böyle yapması garip bide virüs taraması yaptım trojan falan çıktı farklı şeyler de çıktı caratina ya aldım sonra sildim m yle başlayn virus prgramında bunuda söylim

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,493
İsim
Emre Zengin
Tşk cevabın için .

Tşk cevabın için

Sorun neyden olabilir sence .ssd sanmıyorum.ekran kartıda iyidi sorunusuzdu pc normal çalışırlen iyi gözüküyodu .parçalar performanlıydı .böyle yapması garip bide virüs taraması yaptım trojan falan çıktı farklı şeyler de çıktı caratina ya aldım sonra sildim m yle başlayn virus prgramında bunuda söylim
Minidump dosyaların erişebilsen neyde sorun olduğuna bakmaya çalışırdım. İnşallah donanımsal değildir. Şuan sadece 1 tane RAM'le açmanı bu yüzden istedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Yasin kıvanç
Minidump dosyaların erişebilsen neyde sorun olduğuna bakmaya çalışırdım. İnşallah donanımsal değildir. Şuan sadece 1 tane RAM'le açmanı bu yüzden istedim.
Minidump dosyası noluyo pek pc yle iligli bilgim yok da

Kasanın içinide atayımmi resim

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,493
İsim
Emre Zengin
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Yasin kıvanç

Ekler

• 20230327_235117.jpg
    20230327_235117.jpg
    1.7 MB · Hit: 10

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,493
İsim
Emre Zengin

ak1n99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Akın kızılkaya
Geçen gün banada aynısı oldu ama ben format atmaya çalışırken başıma geldi denemediğim şey kalmadı en son dışardan bios güncelledim o şekilde düzeldi herşeyi denedikten sonra olmazsa bios güncellemeyi dene

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,493
İsim
Emre Zengin
Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: B1L0