Neler Yeni

Bilgisayar ekranı kapatıyor

ThewH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Samet Mut
Merhaba millet size bilgisayarım hakkında danışmak istediğim bir sorun var. Bilgisayar normal kullanımda hiçbir sorun çıkartmıyor ama oyunlarda ekranı kapatıyor ama kasa kapanmıyor.Bilgisayar ilk sesleri kesiyor kulaklığa çıt diye ses geliyor sonrasında ne oluyorsa oluyor.Bu sorun nelerden kaynaklanıyor olabilir yardımcı olursanız sevinirim.

baranthemosby

80+ Bronze
Merhaba millet size bilgisayarım hakkında danışmak istediğim bir sorun var. Bilgisayar normal kullanımda hiçbir sorun çıkartmıyor ama oyunlarda ekranı kapatıyor ama kasa kapanmıyor.Bilgisayar ilk sesleri kesiyor kulaklığa çıt diye ses geliyor sonrasında ne oluyorsa oluyor.Bu sorun nelerden kaynaklanıyor olabilir yardımcı olursanız sevinirim.
Ekran kartı modeli nedir? Ayrıca ekran kartınızın ve işletim sisteminizin sürücüleri Driverları güncel mi?

Grande Terim

80+ Silver
ekran kartı nedir

baranthemosby

80+ Bronze
tx

rx 590 hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet hepsi güncel rx 590 kullanıyorum
Sıcaklık değerleri oyunda ve boşta iken kaç? Eğer bakmadıysanız CPUID gibi programlar indirip bakabilirsiniz.

ThewH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Samet Mut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostlar yazılımsal olduğunu düşünmüyorum çünkü format ve temiz bir kurulum yaptım hala aynı sorunlar var.Donanımsal olabilir.

Sıcaklık değerleri oyunda ve boşta iken kaç? Eğer bakmadıysanız CPUID gibi programlar indirip bakabilirsiniz.
Sıcaklık değerlerini kontrol ettim onluk bir sorun da gözükmüyorç

baranthemosby

80+ Bronze
Dostlar yazılımsal olduğunu düşünmüyorum çünkü format ve temiz bir kurulum yaptım hala aynı sorunlar var.Donanımsal olabilir.

Sıcaklık değerlerini kontrol ettim onluk bir sorun da gözükmüyorç
Yüksek ihtimal donanımsaldır. Servise götürdünüz mü? Veya çıkartıp baktırdınız mı?

ThewH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Samet Mut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır donanımsal olarak hangi parçalardan kaynaklanıyor olabilir?

Top Bottom