Neler Yeni

Bilgisayar montaj hizmeti

Keapel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İbrahim Sönmez
Selamın aleyküm beyler. Bi sistemim var ama demonte bi şekilde kendin montaj yapabilirim ama kablo düzeni konusunda çok takıntılıyım. Kablo düzenine önem veren bu işten iyi anlayan montaj yapan biyer varmı istanbul içi yardımcı olursanız sevinirim

Chry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Talha
Selamın aleyküm beyler. Bi sistemim var ama demonte bi şekilde kendin montaj yapabilirim ama kablo düzeni konusunda çok takıntılıyım. Kablo düzenine önem veren bu işten iyi anlayan montaj yapan biyer varmı istanbul içi yardımcı olursanız sevinirim

Emin ol istersen kablo düzenini kendin de yapabilirsin. Bu konuda Recep Baltaş'ın kablolama yapmasını beğeniyorum. Ondan bakabilirsin.

Keapel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İbrahim Sönmez
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Emin ol istersen kablo düzenini kendin de yapabilirsin. Bu konuda Recep Baltaş'ın kablolama yapmasını beğeniyorum. Ondan bakabilirsin.
Brom corsair setup yapıyorum fanların kontrolcüsü falanda var işte böyle fazla kaya yormak istemiyorum iyi yapabilen birisine yaptırayım diyorum fiyatını öderim neyse Modartpc çok iyi topluyor corsair setupları ona ulaşabilceğim biyer olsa ona toplatırımda yok işte

Chry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Talha
Brom Corsair setup yapıyorum fanların kontrolcüsü falanda var işte böyle fazla kaya yormak istemiyorum iyi yapabilen birisine yaptırayım diyorum fiyatını öderim neyse Modartpc çok iyi topluyor Corsair setupları ona ulaşabilceğim biyer olsa ona toplatırımda yok işte

Haklısın biraz karışık olacak. İlgili bir arkadaş varsa yardımcı olsun. İstanbul'da yaşasaydım elimden geleni yapardım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,536
Üyeler
149,744
Son üye
UranusHD01
Top Bottom