Neler Yeni

Bilgisayar mühendisliği için ideal laptop

ConquerorXIV

80+ Gold
İkinci el mantıklı olabilir ama uzun süre kullanacağım için bir sıkıntı çıkarır mı bilemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgi için teşekkür ederim
ne sıfır cihazlar gördüm 2 hafta da ısıdan anakartı arızalandı. mesele bakımlı olması ve kronik problemleri olmaması

Lutza JS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir Deniz Mat
Beyler selamun aleyküm ben bu sene bilgisayar mühendisliğine gidecem böyle üniversitede her işimi görecek ve aynı zamanda ara sıra oyun oynayabileceğim (fifa23 gibi) bi laptop lazım. Bütçem 15-20k arası önerebileceğiniz bir şey varmı.

Lutza JS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir Deniz Mat
Ömrü uzunmudur tam aradığım gibi bişey gibi duruyo
Hocam bu bütçede alabileceğin çok seçenek yok. Kullanım ömrü senin cihaza nasıl baktığın ile alakalı. Özellikleri bütçeye göre makul alınabilir.

ConquerorXIV

80+ Gold
Ömrü uzunmudur tam aradığım gibi bişey gibi duruyo
ömrü uzun mudur derken zaten 3050 şuan bile yetersiz bir kart ve uzun zaman kullanacaksan ben tavsiye etmem ve tekrar söylemek gerkirse malına nasıl bakarsan o kadar gider

Hamzadarc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hamza Darıcı
Hocam bu bütçede alabileceğin çok seçenek yok. Kullanım ömrü senin cihaza nasıl baktığın ile alakalı. Özellikleri bütçeye göre makul alınabilir.
Özen gösteririm
ömrü uzun mudur derken zaten 3050 şuan bile yetersiz bir kart ve uzun zaman kullanacaksan ben tavsiye etmem ve tekrar söylemek gerkirse malına nasıl bakarsan o kadar gider
Bakma konusunda özen gösteririm sıkıntı yok ama 4 serisi ekran kartlı laptoplarda 35 falan o bütçeyi ayıramam

ConquerorXIV

80+ Gold
Özen gösteririm

Bakma konusunda özen gösteririm sıkıntı yok ama 4 serisi ekran kartlı laptoplarda 35 falan o bütçeyi ayıramam
yok ben zaten 2.el diyorum ben de sürekli 2.el alıyorum ama ısrar etmeyeceğim tabi sizin kararınız

Lutza JS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir Deniz Mat
Özen gösteririm

Tatmin edici bir laptop için kesenin ağzını baya bir açmak lazım. Bütçe bu civarlardaysa ve laptop şartsa attığımı alabilirsin.

Hamzadarc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hamza Darıcı
Tatmin edici bir laptop için kesenin ağzını baya bir açmak lazım. Bütçe bu civarlardaysa ve laptop şartsa attığımı alabilirsin.
Şimdi motor alma planım var ondan dolayı ikisindede bütçe ayırmaya çalışıyorum ondan dolayı biraz bütçeyi aşşağıda tutmaya çalışıyorum

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Etrafımdaki tüm arkadaşlarımla aynı bölümü okuduk ve onlarda oyun oynayan insanlar. Ben oyun oynamadığım için direkt mac aldım. Diğer arkadaşlarım monster, excalibur, hp ve acer kullanıyorlar. En memnunu olan monster olan. Diğerleri memnun değiller. Bütçene göre indirimle hangisini alabiliyorsan monster al.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,657
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
https://www.vatanbilgisayar.com/hp-...3500h-rtx3050-4gb-16gb-512gb-15-6inc-w11.html

bu modele bakabilirsin incelemesi dahil her şeyi şu açtığım konuda mevcut

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Bilgisayar programcılığı okuduk ve olabilecek tüm dilleri ve programları kullandık mühendislikten tek farkımız teoride detay görmedik. Sanal makine olsun, hem nesne hem görsel programlamaları farklı dillerden ve platformlardan gördük.

Top Bottom