Neler Yeni

Bilgisayar Mühendisliği ve Yazılım Mühendisliği ile ilgili

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sümeyye Öztürk
Bilgisayar Mühendisliğinden Yazılım Mühendisliğine çap yapmak mantıklı mı? ( not : bilgisayar mühendisliği ingilizce okuyorum ama yazılım mühendisliği Türkçe eğitim veriyormuş üniversitem . Bunu göz ardı etmeden tecrübeli arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim )

bwNN

80+ Silver
Bilgisayar mühendisliği okurken zaten yazilimdaki çoğu şeyi gormicek misin baska dallara cap yapman daha mantıklı gibi ama tam bilgi sahibi degilim sadece tahmin ederek

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sümeyye Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayar mühendisliği okurken zaten yazilimdaki çoğu şeyi gormicek misin baska dallara cap yapman daha mantıklı gibi ama tam bilgi sahibi degilim sadece tahmin ederek
Donanımdan ziyade yazılımda ilerlemek istiyorum bu sebeple pekiştirme yapmak için mantıklı olur mu yoksa vakit israfı mı olur diye sormak istemiştim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sümeyye Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayar okuyanların hepsi zaten yazılımdan ilerliyorda ben ilk defa senden duydum bunun için çap yapan vakit israfı bence
Genelde elektriğe çap yapıyorlar ama sorsan çoğu yazılımda çalışmak istiyor ondan garipsedim acaba yazılım ekstra bir şey katar mı diye cevap için teşekkürler

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
462
İsim
M.S.C
Bilgisayar Mühendisliği yazılımı da kapsıyor ve bence Bilgisayar Mühendisliği çok daha iyi bir tercih.

Rik Sançez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Bilgisayar Mühendisliğinden Yazılım Mühendisliğine çap yapmak mantıklı mı? ( not : bilgisayar mühendisliği ingilizce okuyorum ama yazılım mühendisliği Türkçe eğitim veriyormuş üniversitem . Bunu göz ardı etmeden tecrübeli arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim )
Mantıklı olmaz.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,518
İsim
bilo
Discord
b1l0
Yani yapılabilir tabii ama sanki ona ayıracağın vakti kendini geliştirmeye ayırsan çok daha faydalı olur gibi geliyor. Sonuçta yazılım mühendisliğini okusan da okumasan da aynı işi yapıcaksın, bari okuma da yapacağın işte daha da uzmanlaş yani. Yine de sen bilirsin.

melidoas6

80+ Silver
Bilgisayar alanında mezun olup yazılım alanında da çalışabilirsin kendini nasıl geliştirdiğine bağlı.

Top Bottom