Neler Yeni

Bilgisayar mühendisliği hakkında

turgutt0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Turgut Uysal
Bilgisayar mühendisliği kazandım aslında yazılım istiyordum bana da sürpriz oldu. Çok bi bilgim yok hangi alanda uzmanlaşmak daha mantıklı sizde bilgisayar mühendisliğinde

Marshal

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Yönelebileceğin çok fazla alan var. Bize sorman hata olur. Kendi ilgi alanı ve yetkinliklerine göre belirlemen gerekecek. Kaldı ki daha yeni kazanmışsın bölümü acele etmene gerek yok. Teknik bilgi edindikçe kafanda bir fikir oluşur zaten. 3. sınıftan itibaren hangi alana yöneleceğini netleştirmeye başlarsan daha iyi olur senin için. Birinci sınıfta zorunlu dersleri seçiyorsun zaten. 2 sınfıtan itibaren seçmeli dersleri araştırıp hangileri hoşuna gidiyorsa onları seçip o alanda kendini geliştirirsin.

turgutt0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Turgut Uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yönelebileceğin çok fazla alan var. Bize sorman hata olur. Kendi ilgi alanı ve yetkinliklerine göre belirlemen gerekecek. Kaldı ki daha yeni kazanmışsın bölümü acele etmene gerek yok. Teknik bilgi edindikçe kafanda bir fikir oluşur zaten. 3. sınıftan itibaren hangi alana yöneleceğini netleştirmeye başlarsan daha iyi olur senin için. Birinci sınıfta zorunlu dersleri seçiyorsun zaten. 2 sınfıtan itibaren seçmeli dersleri araştırıp hangileri hoşuna gidiyorsa onları seçip o alanda kendini geliştirirsin.
Okurken boş durmak istemiyorum aslında ne kadar yoğun bir tempo isterse istesin bir yandan öğrenip projelere yada herhangi bir girişime başlamak istiyorum o yüzden sormuştum

Top Bottom