Neler Yeni

bilgisayar toplama yardım 5000tl

Erman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
erman yerlikaya
Merhaba ben bilgisayar toplamayı düşünüyorum şu an ekran kartı olarak GTX 1660 super 6gb işlemciye de amd ryzen 5 3600 anakartta b450m dragon düşünüyorum bunun dışında 2x8 16 gb ram ssd kasa fan + işlemci anakart ekran kartına iyi önerilerinizi almak istiyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: LeeT

Erman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
erman yerlikaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
korona virüsten sonra yurt dışına satışlar devam edince ülkede dolar düşecektir bu kasayı yaza doğru toplamayı düşünüyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: LeeT

XynSx9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İstanbul Arnavutköy Merkez Mahallesi Dal Sokak
İsim
Ahmet
korona virüsten sonra yurt dışına satışlar devam edince ülkede dolar düşecektir bu kasayı yaza doğru toplamayı düşünüyorum
Sana Şuanda Sistem Önerebilirim Fakat Onun Yerine Apdullah Abimizin Yaptığı Gibi Firmalarla Anlaşıp Bilgisayar Çıkaran Birinden Almanı Öneririm Daha Ucuz Ve Daya İyi Parçalarla Alırsın. Yinede Şuna Bakabilirsin Kendine Göre Değiştir.

TheTİ44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ilhan Toraman
Merhaba ben bilgisayar toplamayı düşünüyorum şu an ekran kartı olarak GTX 1660 super 6gb işlemciye de amd ryzen 5 3600 anakartta b450m dragon düşünüyorum bunun dışında 2x8 16 gb ram ssd kasa fan + işlemci anakart ekran kartına iyi önerilerinizi almak istiyorum
BUNA BİR BAK BENCE ÇOK İYİ

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Şuan pc almicaksaniz bakmayın. Saatten saate fiyatlar oynuyor.

Erman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
erman yerlikaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sana Şuanda Sistem Önerebilirim Fakat Onun Yerine Apdullah Abimizin Yaptığı Gibi Firmalarla Anlaşıp Bilgisayar Çıkaran Birinden Almanı Öneririm Daha Ucuz Ve Daya İyi Parçalarla Alırsın. Yinede Şuna Bakabilirsin Kendine Göre Değiştir.
şu kasa aklımda var ama
windows 10 driver kurulumu ne kadar oluyor şimdiye kadar hep laptop kullandığım için bilmiyorum

XynSx9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İstanbul Arnavutköy Merkez Mahallesi Dal Sokak
İsim
Ahmet
şu kasa aklımda var ama

windows 10 driver kurulumu ne kadar oluyor şimdiye kadar hep laptop kullandığım için bilmiyorum
Driver Kurulumunu Onlar Yapıyor Zaten Sıkıntı Çıkmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mehmet Karaca
Güzel secim ama virüsten sonra alman daha sağlıklı olur

Top Bottom