Neler Yeni

bilgisayar yavaşlama sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hüseyin
bilgisayarımda son zamanlarda bi yavaşlama söz konusu mesela epic gamesten oyun indirirken oluyor ,valorant güncelleme yaparken oluyor çok fazla kasmaya başlıyor ve internette gezerken de bi yavaşlama var gibi hissediyorum opera gx ten şüpheleniyorum.Ne yapmam lazım?
1660 super
8gb ram
i3-10100f
patriot burst 480 gb ssd

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra
bilgisayarımda son zamanlarda bi yavaşlama söz konusu mesela epic gamesten oyun indirirken oluyor ,valorant güncelleme yaparken oluyor çok fazla kasmaya başlıyor ve internette gezerken de bi yavaşlama var gibi hissediyorum opera gx ten şüpheleniyorum.Ne yapmam lazım?
1660 super
8gb ram
i3-10100f
patriot burst 480 gb ssd
ben de opera gx kullanıyorum bi yavaşlama yaşamadım format attınız mı veya sürücüleriniz güncel mi ?

(ssd sağlığınıza da bakın)

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra
nasıl güncelleyeceğim
ekran kartınızı nvdia sitesine gidip sürücüler sayfasından ekran kartı modelinizi seçip indirebilirsiniz son sürümü

Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran kartınızı nvdia sitesine gidip sürücüler sayfasından ekran kartı modelinizi seçip indirebilirsiniz son sürümü

ama bence bu durum virüsten veya ssd sağlığından kaynaklıdır ekran kartınızı güncelledikten sonra format atın eğer formattan sonra da düzelmediyse ssd sağlığı düşük olabilir

1660 super
8gb ram
i3-10100f
patriot burst 480 gb ssd
https://www.nvidia.com.tr/drivers/results/176653 güncel sürücü bunu indirin

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hüseyin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ama bence bu durum virüsten veya ssd sağlığından kaynaklıdır ekran kartınızı güncelledikten sonra format atın eğer formattan sonra da düzelmediyse ssd sağlığı düşük olabilir

https://www.nvidia.com.tr/drivers/results/176653 güncel sürücü bunu indirin
burdan indirdim otomatik olmaz mı bu

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra

That

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Onur
1660 super
8gb ram
i3-10100f
patriot burst 480 gb ssd
Monitör ünüz kaç hz

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hüseyin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• resim_2021-07-14_120639.png
    resim_2021-07-14_120639.png
    137 KB · Hit: 24

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
1660 super
8gb ram
i3-10100f
patriot burst 480 gb ssd
bi şeyler indirirken muhtemelen SSD veri yazdığından olabilir. (muhtemelen) opera GX in fazla bi alakası yok sanırım 2-3GB arası ram yiyor internette gezinirken yavaşlatmamalı. virüs taraması yaparmısınız Malware Bytes ile?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra

bunlar nedir eula denen şeyler ilk defa görüyorum

60
hocam oraları ellemeyin siz sadece indirilenler kısmından açın dosyayı otomatik kurulum ekranı geliyor zaten eğer bilmiyorsanız youtubedan videolara bakabilirsiniz ama sorun bence ssd ve virüsle alakalıdır ekran kartından olacağını pek zannetmem

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hüseyin
bi şeyler indirirken muhtemelen SSD veri yazdığından olabilir. (muhtemelen) opera GX in fazla bi alakası yok sanırım 2-3GB arası ram yiyor internette gezinirken yavaşlatmamalı. virüs taraması yaparmısınız Malware Bytes ile?
virüs çıkmadı hocam

hocam oraları ellemeyin siz sadece indirilenler kısmından açın dosyayı otomatik kurulum ekranı geliyor zaten eğer bilmiyorsanız youtubedan videolara bakabilirsiniz ama sorun bence ssd ve virüsle alakalıdır ekran kartından olacağını pek zannetmem
virüs çıkmadı hocam

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra
Top Bottom