Neler Yeni

Bilgisayara kesin indirilmesi gereken programlar nelerdir

Hanbai16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mustafa emre
Merhaba iyi akşamlar bilgisayarıma format attım ve şuan 0 halde hangi programları indirmeliyim yada hangi programlar benim için gerekli bunları nasıl bulabilirim yada bunlar işine yarar dediğiniz programlar varmı genel olarak oyun oynamak için kullanıyorum fps tarzı oynuyorum şimdiden teşekkür ederim

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Merhaba iyi akşamlar bilgisayarıma format attım ve şuan 0 halde hangi programları indirmeliyim yada hangi programlar benim için gerekli bunları nasıl bulabilirim yada bunlar işine yarar dediğiniz programlar varmı genel olarak oyun oynamak için kullanıyorum fps tarzı oynuyorum şimdiden teşekkür ederim
Ekipmanlarının yazılımları varsa onlari indirebilirsin
Ekran kartın Nvidia ise Nvidia Experience i indirebilirsin
Steam, Discord, Epic Games, Google Chrome, VLC, Winrar

johndoe

80+
Uygunsuz davranış
Epic'deki oyunlar çöp, bi güzelde sizi takip eden şeyler kuruyor kurdugunuzda. Gerekmedikçe o şerefsizleri desteklemeyin kurarak.

Yukarıdaki digerlerine ekstra Malwarebytes, AIDA64 (paralı bunlar ama), AVG Tune Up (biraz dandik), CPU-Z, GPU-Z, HW Monitor, Battle.net eklenebilir. Ekstradan sahip oldugunuz SSD'nin yazılımı, vs gibi şeyler.

DeH$et

80+ Silver
Epic'deki oyunlar çöp, bi güzelde sizi takip eden şeyler kuruyor kurdugunuzda. Gerekmedikçe o şerefsizleri desteklemeyin kurarak.

Yukarıdaki digerlerine ekstra Malwarebytes, AIDA64 (paralı bunlar ama), AVG Tune Up (biraz dandik), CPU-Z, GPU-Z, HW Monitor, Battle.net eklenebilir. Ekstradan sahip oldugunuz SSD'nin yazılımı, vs gibi şeyler.
Üslubun çok yanlış

johndoe

80+
Kaynak? Bol keseden atmak kolay.

Konu sahibine gelirsek Windows Update üzerinden güncelleştirmeleri al.

Bol keseden atan yok gerçekler var bilmediginiz besbelli:

Üslubun çok yanlış

Bu adamlar hakediyor onu. Diger firmaları ancak bankrupt etmeye çalışan, çocukların Fortnite için aldıgı sanal para V-Bucks'lar ile ülkemizde pahalı bir Roland V-Drums'dan çok para harcayan çocukların anne babalarının kredi kartlarını çalarak yaptıkları sanal alışverişlerle besleniyorlar.

DeH$et

80+ Silver
Bol keseden atan yok gerçekler var bilmediginiz besbelli:

Bu adamlar hakediyor onu. Diger firmaları ancak bankrupt etmeye çalışan, çocukların Fortnite için aldıgı sanal para V-Bucks'lar ile ülkemizde pahalı bir Roland V-Drums'dan çok para harcayan çocukların anne babalarının kredi kartlarını çalarak yaptıkları sanal alışverişlerle besleniyorlar.
johndoe>epic gamze

yerçileği

80+ Bronze
driver-visual tüm paketler-advenced system care-vlc-idm-spotify-discord-opera gx-google-nord vpn-winrar-microsoft office-adobe reader-lightshot-ccleaner-iobit uninstaller-notepad++-torrent-msi afterburner-java-direct x-bluestacks-adblocker-fx sound-start is back-virtual box-

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,726
Üyeler
158,173
Son üye
Marko pasax
Top Bottom