Neler Yeni

*Bilgisayardan anlayan abiler* Bu parçalar bu anakarta uyar mı?

levooo10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Levent zor
# Bilgisayarcı(parçalardan anlayan) abilerden yardım desteği #
Selamlar öncelikle, bende Asus M70AD model bilgisayar mevcut. Uzun süredir kullanmıyorum ve yükseltmek istiyorum. Sistem hk;
İ7-4790 3.9GHz
GT640
8GB DDR3 1600MHz
2TB HDD
Delta 300W PSU
Anakart: H81/M70AD/DP_MB NFC
(Anakart özel üretim imiş.)
Ekran kartı(RX6600), ram(8GB DDR3), ssd(480GB SATA) ve psu(600W) takviye etmeyi dusunuyorum, teknik olarak nasil yapacagimi bilmiyorum ve anakart(fotoğrafını ekte bıraktım)özel üretim olduğu için anakart üzerindeki giriş-çıkışlarda uyumsuzluk olur mu anlayamıyorum. Ayrı olarak herhangi bir darboğaz yaşanır mı, yaşanır ise hangi işlemci anakarta uyumlu öğrenmek istiyorum. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Ekler

• IMG_1795.jpeg
    IMG_1795.jpeg
    480.7 KB · Hit: 35
  • IMG_1796.jpeg
    IMG_1796.jpeg
    443.9 KB · Hit: 35
  • IMG_1820.jpeg
    IMG_1820.jpeg
    141.3 KB · Hit: 37

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ekran kartı alacağına ddr4 sisteme güncelle bence. Elindeki parçaları sat. Güzel bir şey buluruz sana.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@MuratTheFounderOfGariban

levooo10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Levent zor
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartı alacağına ddr4 sisteme güncelle bence. Elindeki parçaları sat. Güzel bir şey buluruz sana.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@MuratTheFounderOfGariban
Hocam bu asamada birebir gorusme sansimiz var mi? Piyasadan baya uzagim yillardir kullanmiyorum, egitimimden oturu macbook kullaniyorum yillardir. Kasayi komple ne kadara satabiliriz bu kasayi ve anakarti kullanmaya devam etmeli miyim vs. Veya dediginiz guncellemeyi nasil yapabiliriz? Yardimci olursaniz cok sevinirim.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam bu asamada birebir gorusme sansimiz var mi? Piyasadan baya uzagim yillardir kullanmiyorum, egitimimden oturu macbook kullaniyorum yillardir. Kasayi komple ne kadara satabiliriz bu kasayi ve anakarti kullanmaya devam etmeli miyim vs. Veya dediginiz guncellemeyi nasil yapabiliriz? Yardimci olursaniz cok sevinirim.
ben ikinci el fiyatlarına çok hakim değilim. Ama bütçen olursa yaz, yardımcı olmaya çalışırım. Discord’dan görüşme şansımız var. Eğer ki oyun için kullanacaksan işlemci,anakart ve ram değiş derim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,621
Üyeler
140,674
Son üye
Yiğit Okumuş
Top Bottom