Neler Yeni

BİLGİSAYARDAN ÇIT SESİ GELİYOR (VİDEOSU VAR)

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
Arkadaşlar Bakın Bu ses Fandan Çok duyulamamaış ama mouse click gibi bi ses var dinlerseniz kasanın içinde daha çok geliyor yardımcı olabilecek var mıdır ? Daha çok vantilatörü açtığımda oluyor. Vantilatörü kapattığımda gidiyor bu ses sizce neden ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
FATİH SAYIN
Arkadaşlar Bakın Bu ses Fandan Çok duyulamamaış ama mouse click gibi bi ses var dinlerseniz kasanın içinde daha çok geliyor yardımcı olabilecek var mıdır ? Daha çok vantilatörü açtığımda oluyor. Vantilatörü kapattığımda gidiyor bu ses sizce neden ?
2 Dk Fanı Tutsaydın Elinle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vallaha Kardeşim Ses Az değil Hiç Gelmiyor Yoksa Benmi anlamadım. Sesi sona aldım hiç dediğin gibi bir ses gelmiyor.

Bizim Evdede Ses Sisteminde Müzik Dinlelerken Annem Rondoyu Açtığında Habire Çıt çıt sesler geliyo

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 Dk Fanı Tutsaydın Elinle

Vallaha Kardeşim Ses Az değil Hiç Gelmiyor Yoksa Benmi anlamadım. Sesi sona aldım hiç dediğin gibi bir ses gelmiyor.

Bizim Evdede Ses Sisteminde Müzik Dinlelerken Annem Rondoyu Açtığında Habire Çıt çıt sesler geliyo
hocam kamerayı pc nin içine aldığımda daha çok geliyor oraları biraz daa kulağınıza yakınlaştırarak dinleyebilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,460
Üyeler
157,240
Son üye
bulbukl
Top Bottom