Neler Yeni

Öneri bilgisayarı gece açık bırakmak

emres1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
emre şimşek
merhaba iyi geceler, oyun indiriyorum şu an ve kasam gamebooster, fan hızı kumandadan ayarlanabiliyor.şimdi uyumadan fanları tamamen kapatsam olur mu yoksa en düşüğe alsam da olur mu, yoksa olduğu gibi bırakayım mı?

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
merhaba iyi geceler, oyun indiriyorum şu an ve kasam gamebooster, fan hızı kumandadan ayarlanabiliyor.şimdi uyumadan fanları tamamen kapatsam olur mu yoksa en düşüğe alsam da olur mu, yoksa olduğu gibi bırakayım mı?
Düşük te kalması iyidir

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,254
İsim
Fatih
Tamamen kapatmanız her ne kadar parçalar çok ısınmayacak olsa da çok mantıklı değil. Dışarıdan hava gelmeyecek içerideki hava ısınacak ve dışarı atılamayacak. Sabah uyandığınızda sistemin sıcaktan kapandığını görmek istemezsiniz

Düşükte kalsın zaten parçalar yük altına girmeyecek

emres1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
emre şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamamen kapatmanız her ne kadar parçalar çok ısınmayacak olsa da çok mantıklı değil. Dışarıdan hava gelmeyecek içerideki hava ısınacak ve dışarı atılamayacak. Sabah uyandığınızda sistemin sıcaktan kapandığını görmek istemezsiniz

Düşükte kalsın zaten parçalar yük altına girmeyecek
en düşüğe aldım o zaman, bir altı kapatıyor zaten fanları, uygun mudur

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,559
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Eğer boşta kalacaksa fanlar düşük hızda kalsın.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,254
İsim
Fatih
en düşüğe aldım o zaman, bir altı kapatıyor zaten fanları, uygun mudur
Sana %100 garanti veremem fakat bir şey isteyeceğim

Şuanki ekran kartı ve işlemci sıcaklığın nedir?

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Monitörünüzü düğmeden kapatın fanlari çok ses cıkarmayacak hızda çaliştirin tamamen kapamayın sisteminiz çok ısınan hava almayan bir sistemse normal birakabilirsiniz

Eoj4n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Hamedi
Ben de çoğu zaman açık bırakıyorum oyun indiginden dolayı fanları kumandadan kısıyorum ve ışıklraını kapatıp yatıyorum şu ana kadar bi sorun yaşamadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,921
Üyeler
152,574
Son üye
Ahzidal
Top Bottom