Neler Yeni

Çözüldü✓ Bilgisayarı kapadım açtım yavaşladı

Poyraz123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Poyraz
Merhabalar laptopu kapattım sonra açtığımda Opera GX'e girerken yaklaşık bir 7-8 saniye bekledim normalen daha kısa sürüyordu ve görev yöneticisine girerken bile bekletiyor nasıl çözebilirim 71 gb boş alan var
Sistem özellikleri: 8 gb ram gtx 1650 i5 9300 h

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhabalar laptopu kapattım sonra açtığımda Opera GX'e girerken yaklaşık bir 7-8 saniye bekledim normalen daha kısa sürüyordu ve görev yöneticisine girerken bile bekletiyor nasıl çözebilirim 71 gb boş alan var
Sistem gereksinimleri: 8 gb ram gtx 1650 i5 9300 h
Sistem gereksinimleri
Şey bu arada ona sistem özellikleri denir, oyunların gerektirdiği sistem özelliklerinin yazdığı metne Sistem Gereksinimleri denir sadece yanlış anlama.
Neden yavaşlamış onu çözemedim.

Poyraz123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Poyraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şey bu arada ona sistem özellikleri denir, oyunların gerektirdiği sistem özelliklerinin yazdığı metne Sistem Gereksinimleri denir sadece yanlış anlama.
Neden yavaşlamış onu çözemedim.
ne bilim ikide bir oyun falan alıyorum Epic Games'ten beleşe el alışkanlığı

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ömer Burak Bağdiken
laptop g770 mi

SkyBoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Selim Kayhan
bilgisayarı tam olarak kapatıp tekrar açtığında biraz beklemeni öneririm masaüstü gelir gelmez uygulama açma 20 sn filan bekle kursun kendini bilgisayar.

Poyraz123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Poyraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilgisayarı tam olarak kapatıp tekrar açtığında biraz beklemeni öneririm masaüstü gelir gelmez uygulama açma 20 sn filan bekle kursun kendini bilgisayar.
zaten genelde bilgisayarı açınca 5 dakika bekliyorum sonra şifre giriyorum ve şimdi kapadım 1 buçuk saat önce falan az önce açtım düzeldi

Top Bottom