Neler Yeni

bilgisayarı uzun süre açmadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kaan şener
bilgisayarı yaklaşık 7 8 ay sonra ilk defa açtım ve karşıma kurtarma ekranı çıktı sıkıntı nedir yardımcı olur musunuz

eren28tr

80+ Platinum
bilgisayarı yaklaşık 7 8 ay sonra ilk defa açtım ve karşıma kurtarma ekranı çıktı sıkıntı nedir yardımcı olur musunuz
Yeniden başlatınca yinemi kurtarma ekranına geliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kaan şener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
temizliğini yaptınız mı? ramlerin tozunu alıp deneyin bide
temizliğini yaptım çok detaylı olmasada bi ek olarak şunu ekliyim kapatıp açınca veya kurtarma ekranındaki seçeneklere basınca çok fazla bekletiyor bi 10 dk civarı bu tarz bi problemide yoktu

eren28tr

80+ Platinum
temizliğini yaptım çok detaylı olmasada bi ek olarak şunu ekliyim kapatıp açınca veya kurtarma ekranındaki seçeneklere basınca çok fazla bekletiyor bi 10 dk civarı bu tarz bi problemide yoktu
Sıfırlamayı dene hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kaan şener
Gelişmiş seçenekler kısmından sıfırlayabilirsin.
IMG_20240622_000510.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam maalesef artık onada erişimim yok bi kaç kurcalamadan sonra açtıgım anda mavi ekran geliyor birde biosa girebiliyorum o kadar

eren28tr

80+ Platinum
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam maalesef artık onada erişimim yok bi kaç kurcalamadan sonra açtıgım anda mavi ekran geliyor birde biosa girebiliyorum o kadar
2 3 kere dene hocam aç kapa yap pcyi kurtarma ekranına gelirsen eğer f1e bas ekrandaki gibi olmazsa temiz format atmaktan başka çare yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,334
Üyeler
155,851
Son üye
GigatnoS
Top Bottom