Neler Yeni

Çözüldü✓ Bilgisayarım açılmıyor lütfen acil yardım.

Yasarm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Yaşar
Selam arkadaşlar. 2 gün önce bir ram aldım ve bilgisayara taktım. Herhangi bir sorun olmadı ve gayet güzel çalıştı. Aradan 2 gün geçti ve şimdi açmaya çalıştığımda ekrana görüntü gelmiyor. Kasanın ledleri yanıyor fanlar çalışıyor. Kulaklık ve klavyeye ışık veriyor. Sadece mouse a ışık vermiyor. Monitörde ise Display Port no signal yazısıyla karşılaşıyorum. Ramleri söküp takmayı demedim ama herhangi bir sonuç vermedi. Lütfen bilgisi olan varsa yardım etsin gerçekten panik oldum :(

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Daha önce bir sorun yoktuysa, sonradan bir şeyler olmuş. O da dıştan bir müdaheledir. Tüm bağlatıları gözden geçir.

Annen evi süpürürken bir şeyleri kenara kaldırmış olabilir. Evde Kedi varsa kabloları kemirmiş olabilir.

NightWish2434

80+ Silver
Selam arkadaşlar. 2 gün önce bir ram aldım ve bilgisayara taktım. Herhangi bir sorun olmadı ve gayet güzel çalıştı. Aradan 2 gün geçti ve şimdi açmaya çalıştığımda ekrana görüntü gelmiyor. Kasanın ledleri yanıyor fanlar çalışıyor. Kulaklık ve klavyeye ışık veriyor. Sadece mouse a ışık vermiyor. Monitörde ise Display Port no signal yazısıyla karşılaşıyorum. Ramleri söküp takmayı demedim ama herhangi bir sonuç vermedi. Lütfen bilgisi olan varsa yardım etsin gerçekten panik oldum :(
silgiyle sil ikisinide yerlerini değiş tak

Yasarm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Yaşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar problem ramden kaynaklıymış söküp takınca düzeldi bilginize.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,451
Üyeler
157,587
Son üye
azizduzgun
Top Bottom