Neler Yeni

Bilgisayarım arada bir donuyor ve kasıyor?

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Mehmed emin Tosun
işlemcim ryzen 5 5600 ve ekran kartım rx 6700xt ama anakartım asus prime a320m k ve bios update yapmadım. Acaba işlemcim tam performans veremediği için mi kasıyor?

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Samet
Hocam Isıdan Dolayı Olabilir,Oyuna Girip Isı Değerlerini ve işlemci ekran kartı kullanımını ss alıp atarmısınız. ekran kartı Driverleriniz Güncelmi birde?

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Mehmed emin Tosun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Isıdan Dolayı Olabilir,Oyuna Girip Isı Değerlerini ve işlemci ekran kartı kullanımını ss alıp atarmısınız. ekran kartı Driverleriniz Güncelmi birde?
hocam driver güncel. Oyun fark eder mi?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Windows 11 mi kullanıyorsunuz? Son gelen güncellemeden sonra temiz kurulum yapmanızı öneririm.

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Mehmed emin Tosun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows 11 mi kullanıyorsunuz? Son gelen güncellemeden sonra temiz kurulum yapmanızı öneririm.
evet hocam w11 kullanıyorum. Nasıl yapabilirim bir bilgim yok.

evet hocam w11 kullanıyorum. Nasıl yapabilirim bir bilgim yok.
bu değerler gta 5te en yüksek ayarlarda.

Ekler

• sıcaklık değerleri.jpeg
    sıcaklık değerleri.jpeg
    84.7 KB · Hit: 31

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
Eray Yılmaz
Son güncellemeden sonra rx 6700xt de tam tarif ettiğiniz gibi kasma yaşıyorum drop değil 4,5 saniye 3,4 fps’e düşüyor sonra düzeliyor. Amd güncellemesinden dolayı muhtemelen.

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Mehmed emin Tosun
Son güncellemeden sonra rx 6700xt de tam tarif ettiğiniz gibi kasma yaşıyorum drop değil 4,5 saniye 3,4 fps’e düşüyor sonra düzeliyor. Amd güncellemesinden dolayı muhtemelen.
Hocam bende masaüstünde de oluyor ama oyunlarda da oluyor ama nedense masaüstünde daha fazla.

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Samet

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Hocam başta bi bios update deneyin anakartınız chipset olarak günümüzde çokda iyi değil yanılmıyorsam

Hocam başta bi bios update deneyin anakartınız chipset olarak günümüzde çokda iyi değil yanılmıyorsam
Eğer olmazsa driver güncellemeyi veya değiştirmeyi deneyebilirsiniz

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Mehmed emin Tosun

Eğer olmazsa driver güncellemeyi veya değiştirmeyi deneyebilirsiniz
Hocam bios update yapmak beni korkutuyor önce driver silip yükleyeceğim olmadı mecbur bios update deneyeceğim teşekkürler.

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Hocam bios update yapmak beni korkutuyor önce driver silip yükleyeceğim olmadı mecbur bios update deneyeceğim teşekkürler.
Bana sorun driverden çok biosdan dolayıymış gibi geldi ama isterseniz öylede yapabilirsiniz tabi

Top Bottom