Neler Yeni

Bilgisayarım çalışıyor ancak monitörde sinyal yazıyor klavye fareye güç gelmiyor

eminncan7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emin Can
Anakarta giden tüm kabloları çıkar.
şimdi ekran kartımı çıkartıp çalıştırmayı denedim aynı sorun devam etti sinyal yok ve fare klavyeye ışık gelmeme sorunu anakarta takılı olan kabloları çıkartmayı çalıştım ama hepsi çok sıkı ve biraz çekince anakart da hareket ediyor bu işlemi yapmam kesinlikle gerekli mi yoksa sadece ters çevirip bios pilini taksam olur mu

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
739
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Ramleri çıkartıp takmayı denedin mi benzer bir şey yaşamıştım

eminncan7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emin Can
ilk mesajımda yazdığım gibi ilk denediğim şey o oldu denedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi bilgisayarı yerine koyup yarın itopyayı bi arayacağım canlı şekilde destek veriyorlar mı bilginiz var mı hiç bilgisayarı itopyadan hazır sistem olarak almıştım 5 6 ay önce

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Yunus
şimdi ekran kartımı çıkartıp çalıştırmayı denedim aynı sorun devam etti sinyal yok ve fare klavyeye ışık gelmeme sorunu anakarta takılı olan kabloları çıkartmayı çalıştım ama hepsi çok sıkı ve biraz çekince anakart da hareket ediyor bu işlemi yapmam kesinlikle gerekli mi yoksa sadece ters çevirip bios pilini taksam olur mu
Aşırı yüklenme olduysa diye çıkart diyorum kuzey-güney köprüsü güvenlik amaçlı elektrik akımını engelliyor. Yoksa demezdim.

eminncan7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emin Can
Aşırı yüklenme olduysa diye çıkart diyorum kuzey-güney köprüsü güvenlik amaçlı elektrik akımını engelliyor. Yoksa demezdim.
dediğim gibi çok sıkıydı kablolar çekmeye çalışınca anakart hereket edince zorlamadım ben de fazla bilgisayardan çok anlamadığım için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,231
Üyeler
140,791
Son üye
zaphod
Top Bottom