Neler Yeni

bilgisayarım donuyor ve bir süre sonra kendi kendine kapanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Mert Mertol
sistem özelliklerini ekledim. donmanın sebebi ne olabilir? biraz araştırma yaptım, benimle aynı sorunu yaşayanlara bazıları ssd, bazıları ekran kartı, power supply, anakart neredeyse her parçadan kaynaklı diyen olmuş. pcyi alalı 3 sene oldu ve hiç termal macun değişimi yaptırmadım. ondan kaynaklı ısınma ile alakalı bir sorun olabilir mi? yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ekler

• Screenshot_20240414_040645.jpg
    Screenshot_20240414_040645.jpg
    225.9 KB · Hit: 12

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,297
İsim
eren kılıçoğlu
sistem özelliklerini ekledim. donmanın sebebi ne olabilir? biraz araştırma yaptım, benimle aynı sorunu yaşayanlara bazıları ssd, bazıları ekran kartı, power supply, anakart neredeyse her parçadan kaynaklı diyen olmuş. pcyi alalı 3 sene oldu ve hiç termal macun değişimi yaptırmadım. ondan kaynaklı ısınma ile alakalı bir sorun olabilir mi? yardımcı olabilirseniz sevinirim.
sıcaklıklar ne durumda?

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
Msı afterburner programını youtube dan izleyip kurar mısın ? Ondan sonrasın da ise değerleri buraya atarsan sıkıntıyı bulabiliriz belki.

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Mert Mertol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,297
İsim
eren kılıçoğlu
bu arada termal macun yenile hocam stok fanlada ısınmaması lazım o kadar.

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
tavsiyeler için teşekkürler. termal macun değişimin deneyeceğim çözmezse soğutucu alırım.
Soğutucuya gerek kalmayacaktır muhtemelen ama eğer ki kalırsa f/p bir ürünle çözebilirsiniz.

Top Bottom