Neler Yeni

Oyun oynarken bilgisayarım kendi kendine reset atıyor!

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ayberk Kabacı
Merhaba herkese,
Bilgisayarım PUBG GTA 5 gibi oyunlarda kendine reset atıyor durduk yere. Valorant ve cs go da ise bir sorun yaşamıyorum. Bu oyunlarda işlemci sıcaklığı fazla olduğundan böyle yaptığını düşünüyordum Wraith Prism soğutucu aldım 70 derece bile yine reset atıyor ve işlemcim çok ısınıyor zalman termal macunu kullanmama rağmen PUBG de bazen 80 leri görüyor işlemci. Önceden böyle bir şey başıma gelmiyordu sonradan başladı bu olay nedeni ne olabilir yardım eder misiniz lütfen kafayı yemek üzereyim.. Ve pc de bir şey yapmasam bile ekran durduk yere kapanıp açılıyor youtube dan video izlerken hiçbir şey yapmıyorken 3 saniye kapanıyor ve tekrar açılıyor, monitörde bir sıkıntı yok başka pc de denedim.
PC: Ryzen 5 3600 işlemci
ASUS TUF Gaming RX 5700 XT ekran kartı
ASUS B450M-K Anakart
16 gb ram
650w power supply

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Çakıral
Bende de benzer sorun var cs go da sorun yok Rainbowda yada furmark da 4x msaa açınca anında reset atıyor. DDU ile 2 kere silip yeni driver kurdum bir şey değişmedi. Sorun hala devam ediyor sıcaklıkla alakası yok çünkü furmark a başlata bastığım an reset atıyor ısınacak süre bile yok. Ekran kartının psu uyarı sensörlerine baktım sorunsuz gösteriyor.
Bendeki kart: Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC

BeKeAz

80+ Bronze
Aynı sorun bendede var teknk servise verdim vbios attılar 2 hafta sonra tekrar yapmaya başladı 5700xt genel sorun heralde

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
5700 XT'nin o versiyonu kronik sorunlu sanırım.
Sıcaklıklara baktınız mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Cihat Koçoğlu
tüm 5700xt ler de mi var bu sorun ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,861