Neler Yeni

Bilgisayarım donuyor

Hanz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hamza
Arkadaşlar pc daha yeni aldım windows 11 olarak göndermişler ama bazen pc donuyor hiç bir şey yapamıyorum ne görev yöneticisin açabiliyorum ne başka bir şey fareye tıkladığım zaman da bip bip ses geliyor

sistemim bu

bora1907

80+
Amd sorunu sanırsam bende rx 6600 vardi pcdeyken banada oyle saçma sapan sorunlar oluyordu

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Süleyman Aydın
Ekran kartı sürücülerini güncelle dostum. Aynı zamanda anakart sürücülerini de güncelle. Aygıt yöneticinde sorun var mı kontrol et. Olmazsa sıfır Windows 10 kur.

Hanz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hamza
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartı sürücülerini güncelle dostum. Aynı zamanda anakart sürücülerini de güncelle. Aygıt yöneticinde sorun var mı kontrol et. Olmazsa sıfır Windows 10 kur.
knk hespi güncel bios da güncel
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilmem windowsu temiz kur suruculeri eskiye cevir ddu ile silip belki geçer geçmezse bilmiyorum klasik sorunlar işte
knk birde donunda mecbur bilgisayarı düğmeden yeniden başlatıyorum pc bişe olmaz dimi

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Süleyman Aydın
knk hespi güncel bios da güncel
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk birde donunda mecbur bilgisayarı düğmeden yeniden başlatıyorum pc bişe olmaz dimi
Ram lerden birini çıkart ve tek ram ile dene. Eğer donma olursa kapatıp diğerini tak dene.

eren23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren
Knk benim de rz 7700 xt var cpu kısmı çok ısınıyor du ve son zamanlarda fps drop oluyor du oyunlardan falan atıyordu

Vision1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Çağatay Emir
Eğer yazılımsal bir sorun yoksa (Bios,Driver,Windows vs) Ram'lerde sorun olabilir. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi ramleri sırası ile deneyin.

haiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
haiko haikoloji
Arkadaşlar pc daha yeni aldım windows 11 olarak göndermişler ama bazen pc donuyor hiç bir şey yapamıyorum ne görev yöneticisin açabiliyorum ne başka bir şey fareye tıkladığım zaman da bip bip ses geliyor

sistemim bu
Geldiği yerde Windows 11'in hangi sürümünü yüklemişler?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,016
Üyeler
156,263
Son üye
serrcann
Top Bottom