Neler Yeni

Bilgisayarım hangi oyunları kaldırır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cevahir
Hepinize iyi günler diliyorum biliyorsunuz yaz tatili geldi evdeyim canım sıkılıyor televizyona bakıyorum televizyon da izleyecek güzel bir şey yok bu yüzden bilgisayarıma oyun yüklemek istiyorum.
Bilgisayarımın özellikleri bunlar:
Lenovo g50-30 laptop
Windows 8.1 pro işletim sistemi
4 gb ram
64 bit işletim sistemi.

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
732
İsim
Kadir
Hepinize iyi günler diliyorum biliyorsunuz yaz tatili geldi evdeyim canım sıkılıyor televizyona bakıyorum televizyon da izleyecek güzel bir şey yok bu yüzden bilgisayarıma oyun yüklemek istiyorum.
Lenovo g50-30 laptop
4 gb ram
64 bit işletim sistemi.
işlemci ve ekran kartı nedir ?

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Ertuğrul Bolat
bilgisayarının işlemci ve modeli varsa harici ekran kartı ve modeli çalıştırabileceğin oyunları belirler. ayrıca ram kapasiteside önemli ama ilk önce işlemci ve ekran kartı

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cevahir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cevahir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Ertuğrul Bolat
Onları tam olarak bilmiyorum kusura bakmayın ama bildiğim kadarıyla İntel core i3
oyunlar genel olarak ekran kartı üzerinden çalışır sende yüksek ihtimalle intel hd graphics ekran kartı var youtube videolarına intel hd graphics game yazarsan çalıştırdığı oyunların videolarını görebilirsin lol valorant pubg mobile bunlardan bazıları olabilir.

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ahmet Kıvrak
Lenovo g50-30 laptop
4 gb ram
64 bit işletim sistemi.
Yanlış anlamani istemem ama sana bir abi tavsiyesi olarak yaz tatilini güzel degerlendirmeni öneririm. Ben senin yerinde olsam beni çok yormayacak bir iş bulup çalışırdım. Topladığım para ile de seneye yazın daha güzel oyunlar oynamak için güzel bir bilgisayar toplardim.

Top Bottom