Neler Yeni

Bilgisayarım kasıyor çözemiyorum

lightning

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Görkem Bayrampınar
Ryzen 5 3600 işlemcim var ve yüksek sıcaklıktan dolayı çöktü. Termal macun kurumuş .Termal macunu yeniledim, bilgisayara format attım fakat hala kasmaya devam ediyor. Sıcaklık boştayken 50 derece. SSD sağlığı ve sıcaklığı çok iyi. Kasamda 4 adet fan var hava sirkülasyonu mükemmel. Chrome'da yeni sekmeye girmem 15-20 saniye sürüyor. Bilgisayar normalde 20 saniyede açılıyordu şimdi 5 dakika sürüyor. Yeni format attım. Driverlar, bios ve windows güncel. SSD ve ramlerim sağlam, sıcaklıkları ve sağlıkları iyi durumda. Problemi bulamıyorum. Çözüm öneriniz var mı?

IV Aseims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Asım YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Donanım, Müzik, Dizi ve Filmler, Futbol ve Profesyonel Güreş.
soğutucu almayı denedin mi ?

Yigityk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yiğit yük
Ryzen 5 3600 işlemcim var ve yüksek sıcaklıktan dolayı çöktü. Termal macun kurumuş .Termal macunu yeniledim, bilgisayara format attım fakat hala kasmaya devam ediyor. Sıcaklık boştayken 50 derece. SSD sağlığı ve sıcaklığı çok iyi. Kasamda 4 adet fan var hava sirkülasyonu mükemmel. Chrome'da yeni sekmeye girmem 15-20 saniye sürüyor. Bilgisayar normalde 20 saniyede açılıyordu şimdi 5 dakika sürüyor. Yeni format attım. Driverlar, bios ve windows güncel. SSD ve ramlerim sağlam, sıcaklıkları ve sağlıkları iyi durumda. Problemi bulamıyorum. Çözüm öneriniz var mı?
Aynı sorun bende de var sistemim iyi ve güncel fakat fifa da bile kasıyor

lightning

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Görkem Bayrampınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fifaya gerek yok chromea bile zor giriyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Melih Baygör
farklı şeyler deneyerek problemin kaynağını bulman gerekiyor. farklı ssd, ram, en son da işlemci ile. ssd de hata olması muhtemel gibi geldi bana.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,325
Üyeler
141,962
Son üye
Sott
Top Bottom