Neler Yeni

Bilgisayarım kendi kendine restart atıp, ekran kartı driverını kaldırıyor.

teavsen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkay Baycan
Instagram
teavsen
Steam
teavsen
Twitter
teavsen
Merhabalar değerli forum sakinleri,

Yaklaşık 1-2 ay önce bilgisayarım kendi kendine restart atıyor probleminden dolayı sizlerden yardım istedim fakat herhangi olumlu bir durum yaşayamadım.
Bende garantimin bitmesine son 2 ay varken bilgisayarımı incehesap.com destek servisine gönderdim, Donanım Arşivi Oyuncu Bilgisayarı - 3214 kasamın gönderiminin ardından son gün yani 20. iş günün de bana kargolayıp geri gönderdiler.

Bilgisayarımda ekran kartımın servise iletilmesi sonrasında herhangi bir problem olmadığı söylentisiyle geri incehesap yetki servislerine geri gelmektedir. Sonrasında da kasamda sadece M.2 NVMe SSD'm değiştirilerek bana geri iade oldu. Fakat görüyorum ki kasam bana geldiği gibi herhangi bir problem değişikliği kesinlikle bulunmamaktadır.

Kasam kendi kendine oyundayken restart atıyor, bir şey ile uğraşırken durduk yere ekran gidip ses var oluyor ve sonrasında ekran kartı driverımı siliyor. Ayın 12.sinde bilgisayarımın tüm garanti süreci bitiyor. Sizlerden yardım istiyorum.

Bilgisayarım kendi kendine restart atıp sonrasında driver siliyor bazen de hiç açılmayıp sonrasında açılıyor.
Ne yapmam lazım ?
Saygılarımla,

1725910753444.png

sontoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Semih Nas
sıcaklıklarını kontrol ediyor musun

teavsen