Neler Yeni

Bilgisayarım ne kadar eder?

kaanalpay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Kaan Alpay
Laptop şart değilse bence satmayın

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,275
İsim
Ahmet Sevinç
Laptop olarak mi hocam?
yok hocam çok hesaplı hazır sistemler çıkabiliyor mesela bu fiyatlarda 3060 sistemler 6600xt sistemler yani onlarla baş etmeniz zor olacak o yüzden ayrı ayrı satarsanız daha fazla kazanabilirsin

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,275
İsim
Ahmet Sevinç

babay22

80+
yok hocam çok hesaplı hazır sistemler çıkabiliyor mesela bu fiyatlarda 3060 sistemler 6600xt sistemler yani onlarla baş etmeniz zor olacak o yüzden ayrı ayrı satarsanız daha fazla kazanabilirsin
Anladım hocam sağ olun. Sanırım devam etmek yerinde bir karar olacak

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,275
İsim
Ahmet Sevinç
Anladım hocam sağ olun. Sanırım devam etmek yerinde bir karar olacak
hocam yani yapcağın işler üst düzey değilse git bit pazarına toplam maliyeti 200tl olan laptop al (bizim laptop öyle)
ve kendisi günlük işler için iyi işler çıkarıyor bi işlemcisi ram i satılmıştı anakart yanmıştı ama bi şekilde toparladık

babay22

80+
hocam yani yapcağın işler üst düzey değilse git bit pazarına toplam maliyeti 200tl olan laptop al (bizim laptop öyle)
ve kendisi günlük işler için iyi işler çıkarıyor bi işlemcisi ram i satılmıştı anakart yanmıştı ama bi şekilde toparladık
Dediğim gibi bu kasanın bile hakkını veremiyorum. Cok oturamıyorum başında arada bi pes atıyorum. Genellikle dizi-film-tv izlemek ve online eğitimler için kullanıyorum. Takılmayan ve ısınmayan bir sey işimi görür aslında

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,275
İsim
Ahmet Sevinç
Dediğim gibi bu kasanın bile hakkını veremiyorum. Cok oturamıyorum başında arada bi pes atıyorum. Genellikle dizi-film-tv izlemek ve online eğitimler için kullanıyorum. Takılmayan ve ısınmayan bir sey işimi görür aslında
bu pes için işini görebilir (4gb ram yetiyorsa onun için)
onun dışında gündelik işler için ideal lerden biri gibi

Top Bottom