Neler Yeni

Bilgisayarım oyunlarda çok kasıyor ve donuyor

dogusulas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Doğuş Ulaş Öztürk
Arkadaşlar merhaba yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederi.Sorunum şu elimdeki pc dell içinde;
İ7 3517u
8gb ram
hd8730m ekran kartı var ve ssdli bir pc ama ben lol valo gıbı oyunlarda 30 fps bile alamıyorum bunun nedeni ve çözümü olan yardım ederse çok sevinirim

Yagiz20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
YağızEfe
Arkadaşlar merhaba yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederi.Sorunum şu elimdeki pc dell içinde;
İ7 3517u
8gb ram
hd8730m ekran kartı var ve ssdli bir pc ama ben lol valo gıbı oyunlarda 30 fps bile alamıyorum bunun nedeni ve çözümü olan yardım ederse çok sevinirim
hocam ekran kartınız kötü olabilir mi internette ekran kartınızla ilgili hiç bir şey bulamadım

dogusulas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Doğuş Ulaş Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ekran kartınız kötü olabilir mi internette ekran kartınızla ilgili hiç bir şey bulamadım
Reis şöyle soyliyeyim ekran kartı guncelleme alıyorm tam olarak emin değilim ama daha önceden aynı pc ile cs go ve ets2 tarzı oyunları rahatlıkla oynatabiliyordum sonradan böyle oldu

Yagiz20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
YağızEfe
Reis şöyle soyliyeyim ekran kartı guncelleme alıyorm tam olarak emin değilim ama daha önceden aynı pc ile cs go ve ets2 tarzı oyunları rahatlıkla oynatabiliyordum sonradan böyle oldu
hocam bilmiyorum ekran kartınız araştırdığımda piyasada hiçbir şey bulamadım ben ekran kartınızla ilgili olduğunu düşünüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,926
Üyeler
153,471
Son üye
rogy2
Top Bottom