Neler Yeni

Bilgisayarım oyunlarda kendini kapatmaya başladı

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Görkem Ayaz
https://www.amd.com/en/support/chipsets/amd-socket-am4/b450 AMD Chipset Drivers yazanı yükle hocam.
OCCT adlı programda sistemi Power testine sokabilir misin 15 dakika?
Yükledikten sonra testi yapıp geliyorum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.amd.com/en/support/chipsets/amd-socket-am4/b450 AMD Chipset Drivers yazanı yükle hocam.
OCCT adlı programda sistemi Power testine sokabilir misin 15 dakika?
Hocam 8. Dakikada kapandı bilgisayar en son işlemci 84 derece idi ve kapandığı gibi ekran kartına dokunduğumda yanıyordu ekran kartı

Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,512
İsim
Emre Zengin
Yükledikten sonra testi yapıp geliyorum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 8. Dakikada kapandı bilgisayar en son işlemci 84 derece idi ve kapandığı gibi ekran kartına dokunduğumda yanıyordu ekran kartı
PSU'da sıkıntı var büyük ihtimalle. PSU markası nedir acaba hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Görkem Ayaz
Ow o psu gerçekten kötü bir psu gerçekten ama gerçekten çok kötü
valla hocam 2019 kasım ayında aldım bunu 3.aylık bir sistemdi gerçekten ucuza kapattım diye almıştım da yavaştan sıkıntılar çıkıyor işte PSU ise kesin sorun değiştiricez mecbur

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,512
İsim
Emre Zengin

Mustafaer

80+ Bronze
valla hocam 2019 kasım ayında aldım bunu 3.aylık bir sistemdi gerçekten ucuza kapattım diye almıştım da yavaştan sıkıntılar çıkıyor işte PSU ise kesin sorun değiştiricez mecbur
Psu kesin sorunmu değilmi ben bilemem şunu bilirim o psu lar gerçekten sisteminizi elinizde bırakabilecek psu lar

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,512
İsim
Emre Zengin
PSU öneriniz var mıdır peki hocam?
Eğer sistemini ilerde yükseltme gibi bir amacın varsa 600-650W PSU'lara HighPower, FSP vb. markalara bakabilirsin. Önermelerde iyi değilim kusura bakma. Ek olarak sisteminde sadece 8 GB RAM varsa kesinlikle en az 8 GB bir tane daha RAM al. Sana tavsiyem direk 16 GB bir tane bellek almandır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Görkem Ayaz
Eğer sistemini ilerde yükseltme gibi bir amacın varsa 600-650W PSU'lara HighPower, FSP vb. markalara bakabilirsin. Önermelerde iyi değilim kusura bakma. Ek olarak sisteminde sadece 8 GB RAM varsa kesinlikle en az 8 GB bir tane daha RAM al. Sana tavsiyem direk 16 GB bir tane bellek almandır.
Yükseltmeyi düşünmüyorum hocam alırsam 1 sene içinde direk sıfır sistem toplayacağım, ram zaten sipariş verdim Gskill Ripjaws 2x8 3000 mhz

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,512
İsim
Emre Zengin
Top Bottom