Neler Yeni

Bilgisayarım oyunun ortasında aniden kapanıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Toker
Ben 2019'un temmuz ayında Abdullah abinin tanıttığı DADG2 toplama PC'sini kullanıyorum ama son bu 1 haftada bazı oyunlar oynarken bilgisayar aniden kapanıyor. Cidden nasıl çözeceğim bilmiyorum ama çok rahatsız edici bir durum lütfen yardımcı olun donanımdan çok anlamam o yüzden birisi konuya el atarsa çok sevinirim.

Manhunt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Furkan ARICI
Ben 2019'un temmuz ayında Abdullah abinin tanıttığı DADG2 toplama PC'sini kullanıyorum ama son bu 1 haftada bazı oyunlar oynarken bilgisayar aniden kapanıyor. Cidden nasıl çözeceğim bilmiyorum ama çok rahatsız edici bir durum lütfen yardımcı olun donanımdan çok anlamam o yüzden birisi konuya el atarsa çok sevinirim.
Eger oyun kapanıyosa uyumlulukta açabilirsinn

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
mehmetcan bayır

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Toker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
mehmetcan bayır
youtube gir bilgisayar kapanıyor yaz 2. videoyu izle aynısını yap sorunun çözülecek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,139
Üyeler
152,620
Son üye
mmehmet19
Top Bottom