Neler Yeni

Bilgisayarım yüzünden ailemi artık tanıyamıyorum.

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Fettah Özalp
Arkadaşlar önümüzdeki 1 ay sınav haftasına deli gibi çalıştım notlar iyi veya kötü zaten umurlarinda değil, o ay hiç bilgisiyarı açmadım zerre dokunmadım sadece ders çalıştım. Ama beni odamda geçirilen her saatte sanki oyun oynuyormusum gibi muamele yapıyorlar. Sınavların bitmesi adına sahura kadar arkadaşlarım ile oyun oynayayım dedim açtım oturdum başına iyi güzel oynuyoruz gelip kulaklığı alıp ne konuştuğumuzu dinliyor konuşmama herşeyime karışıyor hatta kulaklığı alıp arkadaşlarımın yanında küçük düşürüyor. Ha Davarı şuraya bağlamışım sabaha kadar yatmış ha sen sabaha kadar oyun oynamışsin diyor. Her gördüğüm yerde azar yiyorum üstelik sigara küfür gibi bir alışkanlığım bile yok onlar uyurken oyunda oynamıyorum. Kısacası benim kimseye zararım yok. Ben derslerime çalışıp kafa dağıtmak için 2 3 oyuna giren birisiyim ama o 2 3 saat nasıl batıyor ise yanlışlıkla konuşmalarına kulak misafiri oldum duyduklarımı ne aklımdan geçirecek kadar nerede buraya yazmaya bünyem izin vermiyor donup kaldım yanlarına gidip birşeyde diyemedim oturdum kitap okudum tabi kitap okumama bile azar yiyorum da olsun. Ben onlara hiçbir şey yapmadım dediğim gibi kendi yolumda akıp gidiyorum her gün kuran okuyorum sigara küfür gibi bir alışkanlığım yok ama daha hayırlı bir evlat bile olamıyorum ben sadece derdimi dökecek kimsem olmadığı için (anlatsam en yakın arkadaşlarım bile dalga geçiyor) derdimi buraya anlatmak istedim lütfen gülmeyin

PolarB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda gül
Mükemmelliyetçi aile portresi nerde gorsem tanırım aynısı bendede vardı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Büyüyünce geçiyor knk emin ol bu durumu düzeltemezsin üniversiteye geçince değere biniyorsun ozamana kadar dişini sık

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Fettah Özalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Büyüyünce geçiyor knk emin ol bu durumu düzeltemezsin üniversiteye geçince değere biniyorsun ozamana kadar dişini sık
2 sene hocam

PolarB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda gül
Olm üniversitedesin ve hala aile evindemisin

Uzakta olsaydın olurdu çünkü artık ders calisman onlatin sotunu olmadigi icin ve tahmin ederek soyluyorum ailenle iliskinin bozulmasinin nedeni ders isr uzak oldugun zaman aradan ders olayi kayboldugu icin cogunlukla araniz duzeliyor

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Fettah Özalp

Uzakta olsaydın olurdu çünkü artık ders calisman onlatin sotunu olmadigi icin ve tahmin ederek soyluyorum ailenle iliskinin bozulmasinin nedeni ders isr uzak oldugun zaman aradan ders olayi kayboldugu icin cogunlukla araniz duzeliyor
Şuan harçlığımı çıkartıyorum hocam bir şekilde oyun sunucularım ve fonlarım var yapıyoruz birşeyler ayrı eve çıkmayı planlıyorum

PolarB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda gül
Knk tek basına cikacaksan ve cok kazanmiyorsan dusunme bile bir veya 2 arkadasla cik cikacaksan ama dikkatli sec cikacagin kisileri
Şuan harçlığımı çıkartıyorum hocam bir şekilde oyun sunucularım ve fonlarım var yapıyoruz birşeyler ayrı eve çıkmayı planlıyorum

Knk tek basına cikacaksan ve cok kazanmiyorsan dusunme bile bir veya 2 arkadasla cik cikacaksan ama dikkatli sec cikacagin kisileri
Ailene para veriyormusun bilmiyorum ama eve cikamayacaksan babana veya annene vermeyi dene bir miktar ozaman belki cok goze batmazsin

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Fettah Özalp

Ailene para veriyormusun bilmiyorum ama eve cikamayacaksan babana veya annene vermeyi dene bir miktar ozaman belki cok goze batmazsin
Ayıptır söylemesi tek başıma çıksam bana koymaz, arkadaşım yok.

PolarB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda gül
Ayıptır söylemesi tek başıma çıksam bana koymaz, arkadaşım yok.
Anlıyorum

Ama sen gene bi cikmadan dene ailrne bi 3-5k biseler at degisitlerse ev kirasindan yemek yapmaktan alisveristen fln kurtulursun

Degismezlerse taşın

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Fettah Özalp
Anlıyorum

Ama sen gene bi cikmadan dene ailrne bi 3-5k biseler at degisitlerse ev kirasindan yemek yapmaktan alisveristen fln kurtulursun

Degismezlerse taşın
Hocam zaten eldimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum oluyorumda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,939
Üyeler
141,209
Son üye
madnessistaken