Neler Yeni

Bilgisayarıma virüs bulaştı lütfen yardım edin

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Zorlantiez
Kardeşim AdwCleaner indirip tarat Kaspersky kurmaya uğraşma zaman kaybedersin.
Ya şu virüs kalksında beklemeye razıyım o kadar oyunum gitti ya 1 tb şık oyun vardı 😭
Mesaj otomatik birleştirildi:

milletin rızkına girerken kendi rızkından olmak böyle bir şey galiba format at bir şey kalmaz
Sağolun hocam

usbden yap. bidaha da hile kullanma.
Ya hile kullanmıcaktım ztn normalde kendi aramızda 4 5 kişi hileyle kendi aramızda maç yapacaktık yani başkalarını sinir etmiyecetim

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
Ya şu virüs kalksında beklemeye razıyım o kadar oyunum gitti ya 1 tb şık oyun vardı 😭

Sağolun hocam

Ya hile kullanmıcaktım ztn normalde kendi aramızda 4 5 kişi hileyle kendi aramızda maç yapacaktık yani başkalarını sinir etmiyecetim
wall hack acabilirdiniz cs üzerinden.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
iobit bak kiminle çalışıyor Bitdefender dünya sıralamasında 1.
Bilmeden yorum yapmayın IObit yazılımlar sistem dosyalarına zarar veriyor bir zararlı yazılımdan fazlası değil IObit ona bakılırsa Avast'ı da binlerce insan kullanıyor ama Avast bilgilerinizi 3. şahıslara satıyor.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
temiz formattan başka şansın yok da yine imkanın varsa windowsu kurduğun hdd yi değiştirmen iyi olur çünkü hdd e format atsan bile eski dosyalar hala kayıtlı kalır yani o virüs kalıcı olarak gitmeyecek sadece hdd e bi alt katmanda kalacak işte hem sağlam virüs yemişsin hdd değiştirmezen risk devam edebilir

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,408
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok

Sağolun hocam

O hileler o türlü açılıyor.
Sanırım SV_CHEAT felan yazıyoduk.Botlarla oynadığımız zaman denemiştim.

Behram

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Abdurrahman
Bilmeden yorum yapmayın IObit yazılımlar sistem dosyalarına zarar veriyor bir zararlı yazılımdan fazlası değil IObit ona bakılırsa Avast'ı da binlerce insan kullanıyor ama Avast bilgilerinizi 3. şahıslara satıyor.

Bilmeden konuşan sensin ben sana kaynak veriyorum ben sana daha ne yapim :D

Ekran Alıntısı.PNG

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,274
İsim
Furkan Daşcı
Arkadaşlar şuan çok kötüyüm PC me virüs bulaştı lütfen yardım edin şuanda PC yi tümden sıfırlıyorum inşallah gider bia ta yüklediğim oyun hilesi yüzünden bugün boşta işlemcim %100 ünü kullanıyordu görev yöneticisin baktım xtool diye bir uygulama %50 sini kullanıyor internete baktım çok büyük bir virüs müş hackerlar tarafından PC mi ele geçiriyormuş Windows deffendırı devre dışı bırakmış taran yaptım Windows üzerinden önceden indirdiğim bir hile truva atı yazıyordu ve ciddi diyor kaldırılamaz yazıyordu lütfen yardım edin şuan sıfırlıyorum ne yapacağımı bileemdim elim ayağım titriyor ağlıcam az kalsın PC yi sıfırladıtqn sonra gidermi gitmezse nasıl lanet olası virüsü kaldırırım lütfen yardım edin
Internet bağlantinizi kesip uygulamayi silin ve onunla birlikte yuklenen yabanci uygulamalari da

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Bilmeden konuşan sensin ben sana kaynak veriyorum ben sana daha ne yapim :D

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri