Neler Yeni

Bilgisayarımda disk hata veriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan Erik
Selam merhaba öncelikle Casper bilgisayar kullanıcısıyım bilgisayarımda Valorant'ta ekran kilitlenip durduğundan güç tuşuna biraz basılı tutup bilgisayarın gücünü kesiyordum 5 defa falan yaptım bilgisayara bir şey olmamıştı sonra dün işim çıktığından bilgisayarın fişini direk söktüm sonra eve geldiğimde bilgisayarı açtım diskinizi checkliyoruz 8 saniye sayıp geçti sonra taranıyor dedi ama taramadan direk açıldı girdim bilgisayarımda bir sorun yok gibi gözüküyordu ancak bir dosya indireyim derken dosya inmedi ve şu hatayı aldım virüs taraması başarısız oldu dedi ve indirmedi sonra Opera gxde denedim orada da virüs taraması başarısız kesildi dedi McAfee kullanıyorum ancak uzantıyı kaldırmama rağmen aynı hatayı alıyorum bilgisayarımda 2 uygulama çalışmıyor biri PC durum hizmetleri gibi bir şey bir de McAfee antivirüsüm bilgisayarda sorun yok ancak dosyalarımda sadece program files dosyası açılmıyor şu hatayı veriyor dosya veya dizin bozuk ve okunamaz durumda diyor.
Bilgisayara ne bir şey indirebiliyorum ne de program filesa giremiyorum tek burada o hatayı alıyorum bilgisayar biraz açık durduktan sonra sistem onarma yapmanız için bilgisayarı tekrar başlatın diyor başlattığımda yapılıyor diyor ancak yapmadan direk bilgisayarı açıyor .

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
An10im1i
Güvenli Mod
Windows + R
Cmd
Chkdsk /f /r
*