Neler Yeni

Bilgisayarımdan değişik sesler geliyor yeni aldım korkuyorum...

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Rojat
Daha yen sinerji sitesinden pch-barit sisteminden aldım ilk geldi bir kaç gün sorun yoktu ama sonradan aşırı fazla şekilde ses çıkarmaya başladı sanki anakartımda devre sorunu varmış gibi oyuna girince aşırı yüksek bir şekilce cızıltı sesi geliyor. Sizce ne yapmam gerekiyor.

Ekran kartı: Rx6700 İşlemci: Ryzen 5 5500

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
Daha yen sinerji sitesinden pch-barit sisteminden aldım ilk geldi bir kaç gün sorun yoktu ama sonradan aşırı fazla şekilde ses çıkarmaya başladı sanki anakartımda devre sorunu varmış gibi oyuna girince aşırı yüksek bir şekilce cızıltı sesi geliyor. Sizce ne yapmam gerekiyor.

Ekran kartı: Rx6700 İşlemci: Ryzen 5 5500
Bir video çekip sonra onu youtubeye yükle. Daha sonra o linki buraya at. Forumda ki arkadaşlar daha kolay yardımcı olabilirler böylelikle:)

utku26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Utku Başer
Bir video çekip sonra onu youtubeye yükle. Daha sonra o linki buraya at. Forumda ki arkadaşlar daha kolay yardımcı olabilirler böylelikle:)
knk konu açtım yardım eden olmadı da monitörümün vidasını kaybettim nerden bulabilirim bilrn birini biliyormusun yardımcı olucak

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Rojat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
knk konu açtım yardım eden olmadı da monitörümün vidasını kaybettim nerden bulabilirim bilrn birini biliyormusun yardımcı olucak
Belki sevisten talep edersen gönderebilirler. Bu olmazsa diğer vidalardan referans alarak yeni bir vida alabilirsin sanırım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,379
Üyeler
154,567
Son üye
Worrx
Top Bottom