Neler Yeni

Bilgisayarımı Kullanırken Mavi Ekran

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Abdullah Yenier
Selamlar öncelikle bilgisayarımı kullanırken birden bire hata aldım bilgisayar dondu ve mavi ekran verdi sonrada biosa attı bazı çözüm yolları denedim ama hiçbiri olmadı pcyi kullandıktan belli bi süre sonra mavi ekran hatası alıyorum ve hata kodlarıda farklı oluyor ramle alakalı dediler eski ramı taktım kendi ramını yine aynı sorun pc format attım temiz kurulum yaparak yine sorun verdi windows 10 un kendi sıfırlamasınıda yaptım yine aynı sorun ne yapmam gerek.

Driverler Güncel
sfc scannow da bir şey çıkmıyor

emmi

80+
Selamlar öncelikle bilgisayarımı kullanırken birden bire hata aldım bilgisayar dondu ve mavi ekran verdi sonrada biosa attı bazı çözüm yolları denedim ama hiçbiri olmadı pcyi kullandıktan belli bi süre sonra mavi ekran hatası alıyorum ve hata kodlarıda farklı oluyor ramle alakalı dediler eski ramı taktım kendi ramını yine aynı sorun pc format attım temiz kurulum yaparak yine sorun verdi windows 10 un kendi sıfırlamasınıda yaptım yine aynı sorun ne yapmam gerek.

Driverler Güncel
sfc scannow da bir şey çıkmıyor
Merhaba , Sanırım HDD'De Problem Oluşmuş Olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Abdullah Yenier
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Abdullah Yenier
@abdullah0456 güvenli modda çalıştırmayı denedin mi bilgisayarını o şekilde mavi ekran aldın mı hiç ?
güvenli modda pcyi açtım ama bazı çözüm yollarını deneyip geri kapattım yani okadar uzun bi süre kalmadım şu biterse güvenli modda deniyim onuda

cemil1290

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Cemil Yılmaz
Mavi ekran çıktıktan sonra eğer altta 'memory..'
gibi bir kavram varsa bu ram ile alakalı bir sorundur .

BoosteRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
İsmail ÖZTÜRK
Umarım anakart yada ekran kartı arızası değildir. Tabi windows u microsoft tan indirip temiz kurulum yaptığını var sayıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,211
Üyeler
153,516
Son üye
numandolgunx
Top Bottom