Neler Yeni

Bilgisayarımı Sıfırlayamıyorum0xc000000d hatası alıyorum .

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Dogukan Hasel
Bilgisayarımı Sıfırlayamıyorum Acil Yardım Lazım Lütfen 0xc000000d hatası alıyorum . Lütfen yardım edin bilgisayarımı sıfırlamaya kalktığımda yani shift tusu ve yeniden başlata basıyoruz ya
ondan sonra bilgisayar sıfırlamaya basıyorum sonrasında herşeyi kaldır diyorum bilgisayar kapanıyor mu diyeyim şey oluyor kapanıyor gibi oluyor mavi ekran geliyor ve Ekranda şöyle yazıyor

Kurtarma
Pc'nizin / Aygıtınızın onarılması gerekiyor gerekli aygıt bağlanamadı veya bu aygıta erişilemiyor
Hata kodu : 0xc000000d
Kurtarma araçları kullanmanız gerekir. herhangi bir yükleme ortamı (örneğin, bir disk veya usb aygıtı) yoksa, bilgisayar yöneticisi veya PC/Aygıt üreticisine başvurun.

Yeniden denemek için Enter tuşuna basın
Kurtarma onarıma girmek için F1'e Basın
Başlangıç Ayarları için F8 tuşuna basın
UEFI Üretici Yazılımı Ayarları için Esc Tuşuna Basın

Diyor ne olur yardım edin bilgisayarımı sıfırlayamıyorum .

ConquerorXIV

80+ Gold
Bilgisayarımı Sıfırlayamıyorum Acil Yardım Lazım Lütfen 0xc000000d hatası alıyorum . Lütfen yardım edin bilgisayarımı sıfırlamaya kalktığımda yani shift tusu ve yeniden başlata basıyoruz ya
ondan sonra bilgisayar sıfırlamaya basıyorum sonrasında herşeyi kaldır diyorum bilgisayar kapanıyor mu diyeyim şey oluyor kapanıyor gibi oluyor mavi ekran geliyor ve Ekranda şöyle yazıyor

Kurtarma
Pc'nizin / Aygıtınızın onarılması gerekiyor gerekli aygıt bağlanamadı veya bu aygıta erişilemiyor
Hata kodu : 0xc000000d
Kurtarma araçları kullanmanız gerekir. herhangi bir yükleme ortamı (örneğin, bir disk veya usb aygıtı) yoksa, bilgisayar yöneticisi veya PC/Aygıt üreticisine başvurun.

Yeniden denemek için Enter tuşuna basın
Kurtarma onarıma girmek için F1'e Basın
Başlangıç Ayarları için F8 tuşuna basın
UEFI Üretici Yazılımı Ayarları için Esc Tuşuna Basın

Diyor ne olur yardım edin bilgisayarımı sıfırlayamıyorum .
format atmayı denedin mi

ConquerorXIV

80+ Gold
cihaz laptop mu kasa mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet Yılmaz
format atmayı bilmiyorum o yüzden bilgisayar sıfırlamayı deniyorum birde format atırmaya götürürsem 200 TL istiyorlardı geçen sene o da şimdi en az 250 TL dir
Yanlış bilmiyosam format atmayı 8-16gb flash bellek ile kendiniz yapabilirsiniz. Windowsun media creation tool'unu kullanarak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Dogukan Hasel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Lieutenant Anderson
kasa
Mesaj otomatik birleştirildi:

belleğim var ama yanlış bir şey yaparım diye korkuyorum :(
Hocam format atmak gözünüzde büyümesin. Son derece basit ve temiz bir yöntemdir temiz kurulum yapmak. Bu bilgisayarı sıfırla yaptığınız zaman format atmıs olmuyorsunuz. Özelden yazın yardımcı olayım format için. Adım adım ilerleyip yapabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet Yılmaz
kasa

belleğim var ama yanlış bir şey yaparım diye korkuyorum :(
shift + yeniden başlat yerine başlat menüsüne Bu bilgisayaraı sıfırla yazıp gelen yerde Başlayın butonuna tıklayıp devam edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Dogukan Hasel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam format atmak gözünüzde büyümesin. Son derece basit ve temiz bir yöntemdir temiz kurulum yapmak. Bu bilgisayarı sıfırla yaptığınız zaman format atmıs olmuyorsunuz. Özelden yazın yardımcı olayım format için. Adım adım ilerleyip yapabilirsiniz
Şansa elektrikler gitti ama gelince yazarım olur mu

shift + yeniden başlat yerine başlat menüsüne Bu bilgisayaraı sıfırla yazıp gelen yerde Başlayın butonuna tıklayıp devam edin
Reis onu yapıyorum ama mavi ekranda yazı geliyor üste yazdım

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Lieutenant Anderson
Şansa elektrikler gitti ama gelince yazarım olur mu

Reis onu yapıyorum ama mavi ekranda yazı geliyor üste yazdım
Olur hocam yazın özelden. Adım adım tarif edeyim halledelim. Korktuğunuz kadar büyük bir mesele değil rahat olun :)

GirayHan

80+ Gold
cmd yönetici çalıştır bu komutu yaz güncellesin driver'ları sonra tekrar bir dene.

HTML:
winget upgrade --all

GirayHan

80+ Gold
bozuk sistem dosyaları için ise yine cmd yönetici olarak çalıştır

sfc /scannow komutunu yaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,313
Üyeler