Neler Yeni

Bilgisayarımın sol üst kısmında çıkan şey nedir (ÇÖZÜLDÜ)

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Purple Unkwn
Bilgisayarımın sol üst kısmında çıkan şey nedir dostlar tıklanmıyor bir şey edilmiyor sadece kaldı orada çok sinir bozuyor o yüzden bilen varsa nasıl kaldırabileceğimi söyleyebilir mi
1723484449223.png

Palo DAYI

80+ Gold
ne oldugu hakkında bılgım yok ama vırıus taraması yaptırabılırsın kaspersky ıle tam tarama yapabılırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Purple Unkwn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows 11 kullanıyorum chrome arama sekmesi vs değil masaüstünde bile var ancak ss alamıyorum telefonla çektim o görüntüyü
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne oldugu hakkında bılgım yok ama vırıus taraması yaptırabılırsın kaspersky ıle tam tarama yapabılırsın
Sıkıntı şurada hocam ss aldığımda böyle bir görüntünün olmadığı sadece fiziksel olarak gözüküyor monitöre baktım monitörde de bi sıkıntı yok yani öyle bi ayar olmamasına rağmen böyle bir şey çıktı
1723484691923.png

İnFless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Yağız Çelik
Windows 11 kullanıyorum chrome arama sekmesi vs değil masaüstünde bile var ancak ss alamıyorum telefonla çektim o görüntüyü

Sıkıntı şurada hocam ss aldığımda böyle bir görüntünün olmadığı sadece fiziksel olarak gözüküyor monitöre baktım monitörde de bi sıkıntı yok yani öyle bi ayar olmamasına rağmen böyle bir şey çıktıAlıntıyı görüntüle
monitörünün bir ayarı açık kalmış olabilir mi ?

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Mert ash
Bilgisayarımın sol üst kısmında çıkan şey nedir dostlar tıklanmıyor bir şey edilmiyor sadece kaldı orada çok sinir bozuyor o yüzden bilen varsa nasıl kaldırabileceğimi söyleyebilir miAlıntıyı görüntüle
nvidia kayıt zımbırtısı diye biliyorum experiencedan nvidia appa geçmeyi denediniz mi

nvidia kayıt zımbırtısı diye biliyorum experiencedan nvidia appa geçmeyi denediniz mi
anında yeniden oynatma*

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Purple Unkwn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostlar bizzat microsoft'un sitesinde sorunun çözümünü buldum sorunun çözümü şu şekildeymiş anında yeniden oynatmayı kapatırsanız ve kayıtta değilseniz böyle bir ikon çıkmayacak bilginiz olsun Türkçe kaynaklar da bulamadım diye sizlere de öğrendiğim çözüm yönetimini paylaşmak istedim iyi forumlar
Ekran görüntüsü 2024-08-12 205851.png

*Kartınız amd ise sanırım böyle bir sorun ile karşılaşmıyorsunuz bu şekilde yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,386
Üyeler
153,876
Son üye
SkorpTR
Top Bottom