Neler Yeni

Bilgisayarın metal kısımlarından elektrik çarpıyor

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Hüseyin Atik
Arkadaşlar kasanın arkasındaki metal yerlerden ve monitörün ayağından ki o da metal elektrik çarpıyor. Üstelik prizin (akım korumalı) anahtarı kapalı haldeyken. Elimle dokunduğuma çarpmıyor fakat bileğin iç tarafı gibi hassas bir doku temas ettiğinde acıtacak kadar çarpıyor. Sorun ne olabilir?

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,500
İsim
oğuzhan ege
sorunu bilemem ama benim 3lü prizde kapatma tuşu var ona basınca kapanmıyor aksine elektirik veriyor canım sıkılınca ayağımla aç kapa yapıp kendime elektirik veriyorum çok iyi oluyor.

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Hüseyin Atik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sorunu bilemem ama benim 3lü prizde kapatma tuşu var ona basınca kapanmıyor aksine elektirik veriyor canım sıkılınca ayağımla aç kapa yapıp kendime elektirik veriyorum çok iyi oluyor.
Haydaaa fjkgfjngk Benim monitörümün ayağından da baya çarpıyor hocam denemek istersen beklerim. Bu kadar elekrik sisteme zarar verir mi sizce

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,500
İsim
oğuzhan ege
Haydaaa fjkgfjngk Benim monitörümün ayağından da baya çarpıyor hocam denemek istersen beklerim. Bu kadar elekrik sisteme zarar verir mi sizce
hocam ben 5 senedir kendime elektirik veriyorum hala pcye bir şey olmadı sizi bilemem ve kapatma tuşu nie çalışmıyor hala çözemedim :D

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Hüseyin Atik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ben 5 senedir kendime elektirik veriyorum hala pcye bir şey olmadı sizi bilemem ve kapatma tuşu nie çalışmıyor hala çözemedim :D
5 senedir aynı priz ile bu aktiviteyi gerçekleştiriyorsanız ihtimaller dahilinde prizinizin anahtarının çalışmaması son derece beklentiler dahilindedir fghhfghfghf Bu arada bu 5 senenin sonunda bilgisayarı zarar görmediği için ayriyetten kutlarım ama asıl tebrik sizindir hocam :D

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,500
İsim
oğuzhan ege
5 senedir aynı priz ile bu aktiviteyi gerçekleştiriyorsanız ihtimaller dahilinde prizinizin anahtarının çalışmaması son derece beklentiler dahilindedir fghhfghfghf Bu arada bu 5 senenin sonunda bilgisayarı zarar görmediği için ayriyetten kutlarım ama asıl tebrik sizindir hocam :D
risk almak güzeldir. :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,848
Üyeler
142,474
Son üye
BaranD47
Top Bottom