Neler Yeni

bilgisayarın sesi yükseldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emirhan Aydın
arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce almış olduğum 4070 ryzen 5 7600 lü sistemim kasa sesi baya bı artmış bulunmakta acaba bi sıkıntısı mı var ve ekran kartından hafif cızırtı sesi geliyor coil diye düşünüyorum neden artmış olabilir sesi garantiye mi yollayayim sinerjiden aldım

anakart b550

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce almış olduğum 4070 ryzen 5 7600 lü sistemim kasa sesi baya bı artmış bulunmakta acaba bi sıkıntısı mı var ve ekran kartından hafif cızırtı sesi geliyor coil diye düşünüyorum neden artmış olabilir sesi garantiye mi yollayayim sinerjiden aldım

anakart b550
kasanın içine bir şey girmiş olmasın ? ya da yerde mi kullanıyorsunuz çok tozlandığı içinde olabilir benim yerde çok tozlanıyordu masaya aldım kasayı kasanın içini temizleyin hala sıkıntı varsa gönderebiliyorsanız gönderin

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emirhan Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kasanın içine bir şey girmiş olmasın ? ya da yerde mi kullanıyorsunuz çok tozlandığı içinde olabilir benim yerde çok tozlanıyordu masaya aldım kasayı kasanın içini temizleyin hala sıkıntı varsa gönderebiliyorsanız gönderin
yerde kullaniyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emirhan Aydın
kasanın içini temizleyin tozluysa benim eski pc çok tozlandığı için ses çıkarıyordu tozların hepsini hava makinesiyle çıkarınca ses kesildi bundan dolayı da olabilir
bilmiyorum yeni bilgisayar o kadar cabuk tozlanacağını sanmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emirhan Aydın
Top Bottom