Neler Yeni

Bilgisayarlar yüzünden çıldırmak üzereyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet Esad Aslanyürek
Arkadaşlar merhaba ben önceden fiyatına göre en iyi bilgisayar olan snrji vsrion alacaktım ancak sonrası 5k 1k ve 500 olarak 3 gün üst üste zam geldi sonrasında ben başka bir sistem baktım o da itopya TAA BİRTHDAY alacaktım ve bu gün ona da 10k zam gelmiş daha sabah baktım zam yoktu şimdi baktım 10k zam gelmiş gerçekten çıldırmak üzereyim ben yaz tatilinin başında alacaktım ama baktığım her bilgisayara zam geliyor yedek olarak iki tane daha bilgisayar vardı gene İtopyadan onlara da 10k zam gelmiş acaba bu sistemlere zam gelmesinin sebebi stok sebebi mi 1-2 hafta sonra fiyatlar eski haline döner mi ? Lütfen yardım edin

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Barkın Tezel
Arkadaşlar merhaba ben önceden fiyatına göre en iyi bilgisayar olan snrji vsrion alacaktım ancak sonrası 5k 1k ve 500 olarak 3 gün üst üste zam geldi sonrasında ben başka bir sistem baktım o da itopya TAA BİRTHDAY alacaktım ve bu gün ona da 10k zam gelmiş daha sabah baktım zam yoktu şimdi baktım 10k zam gelmiş gerçekten çıldırmak üzereyim ben yaz tatilinin başında alacaktım ama baktığım her bilgisayara zam geliyor yedek olarak iki tane daha bilgisayar vardı gene İtopyadan onlara da 10k zam gelmiş acaba bu sistemlere zam gelmesinin sebebi stok sebebi mi 1-2 hafta sonra fiyatlar eski haline döner mi ? Lütfen yardım edin
bütçen ne kadar

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Fatih çatal
Sadece itopyadan neden bakıyosun. Gaming.gen tr den aldım çok da memnun kaldım. Benim aldığım zaman da en fiyat performans sitemi burası ucuza veriyodu. Bi bakmanı tavsiye ederim

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Tayfun Balım
bilgisayar toplayabileceğin en iyi dönemdesin birçok sitede uygun fiyatlı sistem var bütçenize uygun sistem önerirler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet Esad Aslanyürek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece itopyadan neden bakıyosun. Gaming.gen tr den aldım çok da memnun kaldım. Benim aldığım zaman da en fiyat performans sitemi burası ucuza veriyodu. Bi bakmanı tavsiye ederim
Sen hangi sistemi aldın ?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,092
İsim
uwu

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,593
İsim
Emre
Discord
necromancerr

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,092
İsim
uwu
Boşver be 7800xt yi devir teknoloji devri saf kas gücü yetmiyor sadece amd'nin bunun üzerine çalışması gerek
Doğru hocam rtx 4 bin ve rx8bin serisi böyleyken Nvidia tercih edilebilir rtx3bin serisinin yerine güzel oldu o 8gb vramli 3070 almak yerine millet rx6800 ile 16 GB vram ile hayata dönmüştü

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,593
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Doğru hocam rtx 4 bin ve rx8bin serisi böyleyken Nvidia tercih edilebilir rtx3bin serisinin yerine güzel oldu o 8gb vramli 3070 almak yerine millet rx6800 ile 16 GB vram ile hayata dönmüştü
Rx70xx serisi maalesef fiyaskoydu dedik herhalde düzeltirler driverları, kısmi şekilde düzeldi FSR'yi ellerler çözerler sağlam bir şey olur dedik Fsr3 te fiyasko çıktı dlss 2 daha iyi yine 3 zaten üçe katlayıp beşe bölüyor Rx60xx serisi kadar iyi başarı elde edemedi amd

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,522
Üyeler
147,896
Son üye
proflexshariko
Top Bottom