Neler Yeni

BİLGİSİYAR NE KADAR SÜREDE TEMİZLENMESİ GEREKİR?

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
çağrı yeni
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Futbol, Yazılım
Discord
umut68__64443
soru yukarda arkadaşlar bilgsisayarı masada kullanıyorum ama çok tozlu ekran kartı 18 den 22 ye çıktı

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
soru yukarda arkadaşlar bilgsisayarı masada kullanıyorum ama çok tozlu ekran kartı 18 den 22 ye çıktı
Kasadan kasaya değişir
18den 22ye ne çıktı ?
Benim 1 yıl oldu hala temiz fakat macun değişim için 2 3 ay içinde macun değişimi yaparken temizlicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasamın hava alan kısımları hava filtresi olduğu için mesela toz girişi pek olmuyor ama senin kasanın ön tarafı açıksa çok fena toz birikebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Batuhan
2 haftada bir temizlerim. Cumaertesi günleri. Şimdi bahçeli eve geçicem artık haftada bir dışarı çıkartıp modifiye + temizlik yaparız :D .

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,397
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
2haftada bir kompresör ile hava vururum .
Pcyi yeni topladık. Toz görmek istemiyorum :D

Aykut D.

80+ Gold
Çok yoğun günde 8 10 saat açık kalıyorsa 6 ayda bir ortalama günde 2-3 saat çalışıyorsa senede 1 . Bir mal ne kadar sök tak yapılırsa okadar hurda yada laçka olur uzun süre temizlememek kadar sık sık temizlemek aksine zararlıdır .

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
çağrı yeni
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Futbol, Yazılım
Discord
umut68__64443
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasadan kasaya değişir
18den 22ye ne çıktı ?
Benim 1 yıl oldu hala temiz fakat macun değişim için 2 3 ay içinde macun değişimi yaparken temizlicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasamın hava alan kısımları hava filtresi olduğu için mesela toz girişi pek olmuyor ama senin kasanın ön tarafı açıksa çok fena toz birikebilir
derecesi

Mert

80+ Silver
Oda sıcaklığı kaç ki o derece olsun?

Ben temizlemiyorum, 1.5 sene oldu aynen duruyor. Yakın zamanda ekran kartı updatei düşünüyorum, o zaman açarsam ufak bir temizlik yaparım.

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,622
İsim
Heath Ledger

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Metehan
Bir de temizlik neyle yapılmalı onu da bilen arkadaşlar varsa aydınlatsın. Süpürge ile fan aralarındaki tozları almak zarar verir mi ?

Reyconjeff

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Bir de temizlik neyle yapılmalı onu da bilen arkadaşlar varsa aydınlatsın. Süpürge ile fan aralarındaki tozları almak zarar verir mi ?
Süpürge değil fön kullan ama sıcakta değil ve fanlara vururken fanları tut dönmesin

Palo DAYI

80+ Gold
Kafama göre takiliyom tozlar çok gözüme çarptığında sadece fandaki tozlari ön taraftaki mesh parçayi temizliyorum yani herhangi biseyi sök tak yapmadan hallediyom

Reyconjeff

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
güçlü bir fön yoksa kompresör alman lazım

Top Bottom