Neler Yeni

Bilişim teknolojileri alanı iyi mi?

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
936
İsim
Mehmet
Yani 10. Sınıf a geçerken Anadolu lisesine geçersen 9.sınıfın derslerini verceksin Almanca ve seçmeli dersler dahil. Bizim okulda da vardı benim hayalım var diyip Anadolu lisesine giden şimdi kasiyerlik yapıyor

zbrtn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bertan Tektemir
Yani 10. Sınıf a geçerken Anadolu lisesine geçersen 9.sınıfın derslerini verceksin Almanca ve seçmeli dersler dahil. Bizim okulda da vardı benim hayalım var diyip Anadolu lisesine giden şimdi kasiyerlik yapıyor
O kadar zormu hocam

zbrtn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bertan Tektemir
Sağolun hocam, galiba bu meslekte kalıcam(ailemin zoruyla)

Rik Sançez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Selam bu yıl 10.sınıfa geçtim ,9.sınıfta derslerim iyi olmadığı için MESEM e kaydoldum yaklaşık 5 aydır berberde çalışıyorum.Ama okula geri dönmek istiyorum , çalışmak gerçekten çok zor geliyor günde 12 saat çalışıyorum ve hiçbir şeye zaman kalmıyor evden işe,işten eve, ailem berberde kalmamı söylüyor, bu arada gittiğim okul bı meslek lisesi bilişim teknolojileri alanı, sizce hocam okula geri dönmelimiyim.
Eğer ilgin varsa iyi, iş bulma imkanın fazla ama ilgin yoksa boşa zaman harcarsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kadar zormu hocam
değil

Eğer vaktini ayırıp çalışırsan çok kolay bir şekilde geçersin ama çalışmayacaksan hiç bulaşma.

zbrtn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bertan Tektemir
Eğer ilgin varsa iyi, iş bulma imkanın fazla ama ilgin yoksa boşa zaman harcarsın.

değil

Eğer vaktini ayırıp çalışırsan çok kolay bir şekilde geçersin ama çalışmayacaksan hiç bulaşma.
İlgim var hocam bilgisayar ile uğraşmayı seviyorum ama iş bulma konusunda sıkıntı olur diye güvenemiyorum

İlgim var hocam bilgisayar ile uğraşmayı seviyorum ama iş bulma konusunda sıkıntı olur diye güvenemiyorum
Yurtdışında bu işler nasıl olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,509
Üyeler
156,345
Son üye
dvre
Top Bottom