Neler Yeni

Mounty 27.5 jant bisiklet alınır mı?(3999TL)

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
ahmet muhsin

Malum bu fiyata bisiklet kalmadı, ne dersiniz bim den alınır mı?

1720815334079.png

Son düzenleme:

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Akın Serhan Toğrul
Malum bu fiyata bisiklet kalmadı, ne dersiniz bim den alınır mı?

Alıntıyı görüntüle
Bisiklet kültürü bizim millette yok ne yazık ki ben kısa bir bilgilendirme yapayım yine. Bisiklet alırken en önemli şey kadro boyudur ve bunun belli katalogları vardır boyuna göre farklı ölçü vardır sana uygun olanı alırsın bu resimde kadro boyuna dair bilgi yok orası zaten direk eksi durumda. Frenler desen V fren freni bastığında ahireti mi yoksa çarpmak üzere olduğun şeyi mi göreceğin belli değil. Hadi onu da geçtim vites sistemi ne o bile yazmıyor Shimano Tourney mi ne o frenler bari onu söyleyin o da yok tabi ki alınmaz o bisiklet.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
ahmet muhsin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bisiklet kültürü bizim millette yok ne yazık ki ben kısa bir bilgilendirme yapayım yine. Bisiklet alırken en önemli şey kadro boyudur ve bunun belli katalogları vardır boyuna göre farklı ölçü vardır sana uygun olanı alırsın bu resimde kadro boyuna dair bilgi yok orası zaten direk eksi durumda. Frenler desen V fren freni bastığında ahireti mi yoksa çarpmak üzere olduğun şeyi mi göreceğin belli değil. Hadi onu da geçtim vites sistemi ne o bile yazmıyor Shimano Tourney mi ne o frenler bari onu söyleyin o da yok tabi ki alınmaz o bisiklet.
çeşitli kaynaklardan şu bilgileri topladım:
  • 7'li Saiguan Arka Vites 3'lü Saiguan Ön Vites
  • Saiguan Vites Kolu
    ve kadro boyunu da trendyolda 45 diye girmişler (45 bana uygun)
Mesaj otomatik birleştirildi:

alınmaz mı

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Akın Serhan Toğrul
çeşitli kaynaklardan şu bilgileri topladım:
  • 7'li Saiguan Arka Vites 3'lü Saiguan Ön Vites
  • Saiguan Vites Kolu
    ve kadro boyunu da trendyolda 45 diye girmişler (45 bana uygun)
Mesaj otomatik birleştirildi:

alınmaz mı
Hocam şimdi fark ettim kadro çelik. Neredeyse 20 kilo falandır fiyat iyi ama kullanması eziyet olabilir. Gerçekten böyle ülkenin ekonomisine koyayım ya yurt dışında millet ilk bisiklet olarak Trek Marlin 5 alıyor biz çelik bisiklet indirime girince acaba diyoruz ne diyeyim. :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
ahmet muhsin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
satıcı 16 kg dedi kral
Hocam şimdi fark ettim kadro çelik. Neredeyse 20 kilo falandır fiyat iyi ama kullanması eziyet olabilir. Gerçekten böyle ülkenin ekonomisine koyayım ya yurt dışında millet ilk bisiklet olarak Trek Marlin 5 alıyor biz çelik bisiklet indirime girince acaba diyoruz ne diyeyim. :(

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
ahmet ali özmert
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,051