Neler Yeni

Binaya Türk Telekom fiber geldi ne zaman aktif olur?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,916
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,190
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Çeker. Her müdürlüğün işi farklı burada Telekom çekiyor.
Defalarca fiber geçiş süreci yaşadım ve süreç şu şekilde işledi fiber kutu konduktan ve aktif olduktan sonra biz de de hala öyle şuan kutu kondu aktif ve dairelere kablo çekilmedi sadece binada kutu aktif olduktan sonra fibere geçiş başvurusu yapıyorsun veya sıfırdan başvuru eğer türk Telekom müşterisi isen veyahut yeni olmak istersen kabloyu onlar çekebilir çeker demiyorum çekebilir çünkü eve gelen ekip bizlere kabloyu biz çekmiyoruz dedi müşteri hizmetleri de aynı şeyi söyledi türk Telekom bina ya kadar sorumlu kabul ediliyor dedi Telekom kendi müşterilerine biraz daha sıcak bakıyor tabii ki ama farklı bir iss den aldığında Telekom diyor ki kablo çekildi mi hayır diyoruz o zaman çekmeniz lazım diyor veya ücret dahilinde biz de çekebiliriz diyor örnek olarak verilebilirim bizim binada var kablo çekilmiyor defalarca söyledim biz iç tesisat a karışmıyoruz diyorlar 3-4 kere de bu olayı yaşadım

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,916
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Defalarca fiber geçiş süreci yaşadım ve süreç şu şekilde işledi fiber kutu konduktan ve aktif olduktan sonra biz de de hala öyle şuan kutu kondu aktif ve dairelere kablo çekilmedi sadece binada kutu aktif olduktan sonra fibere geçiş başvurusu yapıyorsun veya sıfırdan başvuru eğer türk Telekom müşterisi isen veyahut yeni olmak istersen kabloyu onlar çekebilir çeker demiyorum çekebilir çünkü eve gelen ekip bizlere kabloyu biz çekmiyoruz dedi müşteri hizmetleri de aynı şeyi söyledi türk Telekom bina ya kadar sorumlu kabul ediliyor dedi Telekom kendi müşterilerine biraz daha sıcak bakıyor tabii ki ama farklı bir iss den aldığında Telekom diyor ki kablo çekildi mi hayır diyoruz o zaman çekmeniz lazım diyor veya ücret dahilinde biz de çekebiliriz diyor örnek olarak verilebilirim bizim binada var kablo çekilmiyor defalarca söyledim biz iç tesisat a karışmıyoruz diyorlar 3-4 kere de bu olayı yaşadım
Daha bugün sabahın köründe gelip Türk Telekom çalışanları fiber kablomu çekti desem :D

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,190
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Daha bugün sabahın köründe gelip Türk Telekom çalışanları fiber kablomu çekti desem :D
Hangi firmadan aldın hocam gerçekten çekiyorsa şöyle vardır kimi bölge yapıyordur kimisi yapmıyor kesin yapacaksın kuralı yok ama iç tesisat türk Telekom a ait değil dediğim gibi

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,916
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Hangi firmadan aldın hocam gerçekten çekiyorsa şöyle vardır kimi bölge yapıyordur kimisi yapmıyor kesin yapacaksın kuralı yok ama iç tesisat türk Telekom a ait değil dediğim gibi
Türk Telekom :D Dedimya her müdürlük farklı çalışıyor.

Flexy_404

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Sefa
Benim aparmana geldiler 6 ay önce kabloyu bırakıp gittiler ondan beri ses yok kutuyu kurmadılar ama altyapım fiber gözüküyor ttneti yiyecem yakında

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,190
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Türk Telekom :D Dedimya her müdürlük farklı çalışıyor.
Tm türk Telekom dan aldıysan zaten onlar çekebilir kendi müşterisi olduğun için bizde türk Telekom fiber bağlattik dükkana türk Telekom geldi kablo var mı yoksa ücret dahilinde yaparız normalde bizim işimiz değil dedi Allah'tan ben çekmiştim

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,916
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Tm türk Telekom dan aldıysan zaten onlar çekebilir kendi müşterisi olduğun için bizde türk Telekom fiber bağlattik dükkana türk Telekom geldi kablo var mı yoksa ücret dahilinde yaparız normalde bizim işimiz değil dedi Allah'tan ben çekmiştim
Başka firmada da çekiyorlar o yüzden bölge bölge dedim işte.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,190
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Arda çamalan
Arada altyapı sorgulamaları kontrol et yakında gelir.
Hocam şuan aktif olarak Fiber gözüküyor çok heyecanlandım gerçekten uzun zamandır hayalini kurduğum bir şey cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam şuan aktif olarak Fiber gözüküyor çok heyecanlandım gerçekten uzun zamandır hayalini kurduğum bir şey cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim
Gelişmelerden haberdar etmeye çalışacağım elimden geldiğince

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,916
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Hızlı olmuş, hadi hayırlı olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Arda çamalan
Anlık olarak Fiber kullanıyorum hız böyle Steamden bir şeyler indiricem bakalım Allah herkese nasip etsin

Ekler

• IMG_20230317_162255.jpg
    IMG_20230317_162255.jpg
    4 MB · Hit: 57
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,162
Üyeler
154,878
Son üye