Neler Yeni

BIOS Güncellemede USB 3.0 Flash, 2.0 Portuna takılabilir mi?

Normalde anakartımda 3.1 girişleri var ama, şu altta linkini verdiğim forumda 3.1'e takmayın falan demişler. Yani benim Anakartımda 3.1 USB girişeri var hep neredeyse. 2 Adet USB 2.0 portu var sadece. Ben 3.1 portuna bu forumdaki yazıdan sonra takmaktan vazgeçtim, 2.0 portuna taksam bir sorun olmaz herhalde değil mi?

@Emmree bakar mısınız hocam?

Armi3067

80+ Bronze
USB 3.2 Gen 1 portuna takarak 2 BIOS güncellemesi yaptım hiçte bir sıkıntı yaşamadım hala kullanıyorum anakartımı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem forumdaki konu 2019 dan kalmak ve toplam 2 cevap var kapsamlı bir araştırma bile değil ama ben yapıyorum dediğim gibi bir sorun çıkmadı USB sürümü ile bios güncellemenin bir alakası yok diye biliyorum.

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
Bence hangi porta taktığının bir önemi olduğunu düşünmüyorum sadece bios dolma hızı değişiklik gösterebilir diye düşünmüyorum

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
Bence hangi porta taktığının bir önemi olduğunu düşünmüyorum sadece bios dolma hızı değişiklik gösterebilir diye düşünmüyorum
Bencede boyledir
Sorun olsa bastan gormez biosda

• Konu Sahibi Konu Sahibi
USB 3.2 Gen 1 portuna takarak 2 BIOS güncellemesi yaptım hiçte bir sıkıntı yaşamadım hala kullanıyorum anakartımı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem forumdaki konu 2019 dan kalmak ve toplam 2 cevap var kapsamlı bir araştırma bile değil ama ben yapıyorum dediğim gibi bir sorun çıkmadı USB sürümü ile bios güncellemenin bir alakası yok diye biliyorum.
USB 2.0 portuna taksam 3.0 flash'ı, o daha mı iyi olur acaba
@RevDeisDou

Son düzenleme:
Top Bottom