Neler Yeni

BIOS UPDATE SONRASI SIYAH EKRAN ASUS PRIME A520M-E

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
bekir kaya
Bugun bios update atarken 'başarılı,yeniden başlatılıyor' yazısından sonra pc reslendi ve siyah ekranda kaldı, tuşuna basıp kapattım geri açtığımda sorunsuz açıldı ve bios kurulmustu ama aklıma takıldı tekrar yaptım yine aynı şey oldu bi zararı vs olur mu sorunsuz calisiyor her şey ama hep siyah ekranda kalıyor resleyince düzeliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
bekir kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tekrar bir temiz kurulum yap bence aga.
Denedim bir kaç kere eski sürüm fln da denedim hepsinde aynı şeyi yapıyor resleniyor diyo siyah ekran kalıyo sonra tuşa basıp kapatıyorum geri açıyorum sorunsuz acılıyor nasil düzelir bilen birisi var mi

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,731
İsim
Emre Zengin
Bugun bios update atarken 'başarılı,yeniden başlatılıyor' yazısından sonra pc reslendi ve siyah ekranda kaldı, tuşuna basıp kapattım geri açtığımda sorunsuz açıldı ve bios kurulmustu ama aklıma takıldı tekrar yaptım yine aynı şey oldu bi zararı vs olur mu sorunsuz calisiyor her şey ama hep siyah ekranda kalıyor resleyince düzeliyor.
BIOS'u bu dediğim şekilde sıfırlayıp aynı sorunun devam edip etmeyeceğine bakabilir misin?
Bilgisayarı kapat. PSU kablosunu çıkar. Kasanın üstünde USB bellek vb. hiçbir şey takılı olmasın. Ondan sonra RAM'leri çıkar. Çıkardıktan sonra CLRTC yazan 2 pinli yere tornavida yardımıyla 2 pine aynı anda 5-10 saniye tornavidayı değdir. Ondan sonra RAM'leri geri takıp sistemi çalıştır bakalım.
1717493559182.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
bekir kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BIOS'u bu dediğim şekilde sıfırlayıp aynı sorunun devam edip etmeyeceğine bakabilir misin?
Bilgisayarı kapat. PSU kablosunu çıkar. Kasanın üstünde USB bellek vb. hiçbir şey takılı olmasın. Ondan sonra RAM'leri çıkar. Çıkardıktan sonra CLRTC yazan 2 pinli yere tornavida yardımıyla 2 pine aynı anda 5-10 saniye tornavidayı değdir. Ondan sonra RAM'leri geri takıp sistemi çalıştır bakalım.
Alıntıyı görüntüle
olmadı kral

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,762
Üyeler
156,521
Son üye
Baykanr10
Top Bottom