Neler Yeni

BIOS yanması olabilir mi?

burakesgi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Burak Esgi
Monster Tulpar T7 v20.2 kullanıyorum dostlar. Bundan bir süre önce bir gün oyun oynarken oynadıgım oyunun dahili ekran kartını kullandıgını farkettiğim için üstün zekamı kullanarak :)D) BIOS üzerinden her şeyi (hatırlamadığım bir ayar) ekran kartıma (rtx2060) yönlendirdim. Ancak birkaç ay sonra bir sorun meydana geldi ve BIOSumu acamaz hale geldim. Ekran parlaklığımı bile ayarlayamıyorum çözümü var mıdır?
Ek: Laptopu her prize tak çıkar yaptıgımda cok daha geç açılıyor.

Son düzenleme:

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
eren kılıçoğlu
Monster Tulpar T7 v20.2 kullanıyorum dostlar. Bundan bir süre önce bir gün oyun oynarken oynadıgım oyunun dahili ekran kartını kullandıgını farkettiğim için üstün zekamı kullanarak :)D) BIOS üzerinden her şeyi (hatırlamadığım bir ayar) ekran kartıma (rtx2060) yönlendirdim. Ancak birkaç ay sonra bir sorun meydana geldi ve BIOSumu acamaz hale geldim. Ekran parlaklığımı bile ayarlayamıyorum çözümü var mıdır?
nasıl açmaya çalışıyorsun biosu.

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
eren kılıçoğlu
yatptıgım zaman bilgisayar siyah ekrana giriyor ve ben kapatma tusuna basana kadar asla gitmiyor. Bastıgım zaman ise anında tak diye kapanıyor
ekran görüntüsü atarmısın.

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
eren kılıçoğlu
Ayrıca ekrana eskiden monster yazısı da gelirdi artık gelmiyor
pcyi aç ayarlara gel kurtarma kısmına gel ordanda gelişmiş başlangıç altında şimdi yeniden başlat var ona tıkla haber ver.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,341
Üyeler
149,893
Son üye
Zylox
Top Bottom