Neler Yeni

Biosa bi şey oldu bilgisayar açılamıyor

akinbaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
akın
Arkadaşlar selam, win11 yükselttim Valorant açarken Van 9003 hatası veriyordu. Biostan ayar değiştirdim fakat pc açıldığında ayarları kaydetmiyor. Sonra bi yerden custom seçeneği seçtim ve bilgisayar komple gitti görüntü gelmiyor sürekli açılmaya çalışıyor. Bios pili söktüm bi şey değişmedi. Sanırım anakartı bios sıfırladım

PffPanda

80+ Bronze
Arkadaşlar selam, win11 yükselttim Valorant açarken Van 9003 hatası veriyordu. Biostan ayar değiştirdim fakat pc açıldığında ayarları kaydetmiyor. Sonra bi yerden custom seçeneği seçtim ve bilgisayar komple gitti görüntü gelmiyor sürekli açılmaya çalışıyor. Bios pili söktüm bi şey değişmedi. Sanırım anakartı bios sıfırladım
Bilgisayarınıza takılı olan anakartın biosunu silemezsiniz ki ? Pili çıkarıp yine 5-10 dakika bekleyin psuyu da kapatın hiç güç falan gitmesin

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck
Hocam aynısını bende yaşamıştım. Ayarları değiştirdikten sonra kasa çalışıyor ama hiç bir şeye güç gitmiyor. Bütün yöntemleri denedim olmadı. Sonra bilgisayarcıya verdim bios kitlenmiş dedi istersen yaparım dedi ama garantiden çıkabilir dedi bende garantiye gönderdim hallettiler. Şanslıysan bios pili çıkarıp bekleyip takınca düzelebilir.

akinbaba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
akın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam aynısını bende yaşamıştım. Ayarları değiştirdikten sonra kasa çalışıyor ama hiç bir şeye güç gitmiyor. Bütün yöntemleri denedim olmadı. Sonra bilgisayarcıya verdim bios kitlenmiş dedi istersen yaparım dedi ama garantiden çıkabilir dedi bende garantiye gönderdim hallettiler. Şanslıysan bios pili çıkarıp bekleyip takınca düzelebilir.
Garantiye hangi parçaları gönderdin? Sadece anakartı mı

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck
Ben hazır sistem almıştım genel baksınlar temizlesinler diye ekran kartını çıkarıp kasayı gönderdim direkt.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana eğer anakarttan kaynaklı olduğundan eminseniz anakartı gönderebilirsiniz sadece dediler de ben ne olur ne olmaz kasayı gönderdim

Top Bottom