Neler Yeni

Biosta Erp ayarı yok

ardacenik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda Cenik
Arkadaşlar bilgisayarımı kapattıktan sonra rgb ışıklar yanmaya devam ettiği için çözümünü araştırdım asus b-450m dragon anakart kullanıyorum çözümlerde erp kapatın diyor fakat biosta erp özelliği yok yardım ederseniz sevinirim

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Arkadaşlar bilgisayarımı kapattıktan sonra RGB ışıklar yanmaya devam ettiği için çözümünü araştırdım asus b-450m dragon anakart kullanıyorum çözümlerde erp kapatın diyor fakat biosta erp özelliği yok yardım ederseniz sevinirim

ardacenik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda Cenik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
reis aynı videoyu izledim adcanced modda dediği yerleride bulamadım bende yok niyeyse biosumuzda aynı lütfen yardım edin banaa geceleri uyuyamıyorum :((
Bu biosdan yapmıyor ki

ardacenik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda Cenik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Denetim masasından yaptığı ayarda pc açılma süresi değiştiği için tercih etmedim videonun ilerideki kısımlarında bios ile yapıyor

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Denetim masasından yaptığı ayarda PC açılma süresi değiştiği için tercih etmedim videonun ilerideki kısımlarında bios ile yapıyor
Ozaman bilmiyorum dostum bu arada biosda advanced kısmına f7 ile giriliyor diye biliyorum eğer giremediysen

Pavido

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Bayındır
Arkadaşlar bilgisayarımı kapattıktan sonra rgb ışıklar yanmaya devam ettiği için çözümünü araştırdım asus b-450m dragon anakart kullanıyorum çözümlerde erp kapatın diyor fakat biosta erp özelliği yok yardım ederseniz sevinirim
Merhaba aynı anakarta sahibim bende bulamıyordum tesadüf eseri denk geldim. Bios - Anvance Mod(F7) - Advanced - Onboard Devices Configuration - En altta Sonunda (S5) yazani disable yap sorunun çözülür.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,238
Üyeler
152,850
Son üye
Berkaytuunc
Top Bottom